Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Posted: 30 Aug 2012 20:24
Ďalším kúskom v rade na ktorom budem pokračovať po Lotuse (ono trošku som už na ňom šprtať začal
) je z môjho uhla pohľadu skôr nevydarený pokus z dielne Modeliku len vzdialene pripomínajúci svoju predlohu ktorou je Ferrari F-2007. Nečakal som od tohto modelu nejaké extra zázraky ale to spracovanie reálnosti ma teda dosť sklamalo
(na druhej strane cena zaň tiež o niečom napovedá- za málo peňazí málo muziky
) dlho som premýšľal nad tým či sa do modelu pustím, nakoniec som sa rozhodol skúsiť to zlepiť a som zvedavý čo z toho vznikne
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/skMnT4ov4WpLZ4UzBLPd.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/skMnT4ov4WpLZ4UzBLPd_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/MZsKsUVJsDf6n62C4RCI.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/MZsKsUVJsDf6n62C4RCI_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/J6H5pkJd3Lo1EkyyqTCl.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/J6H5pkJd3Lo1EkyyqTCl_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/2gd4ehup7PmYx9Nzegii.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/2gd4ehup7PmYx9Nzegii_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/gCK5xPaacXJvRWTBNkaE.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/gCK5xPaacXJvRWTBNkaE_thumb.jpg[/imgg]
tak a smelo do mňa, ja toho znesiem

) je z môjho uhla pohľadu skôr nevydarený pokus z dielne Modeliku len vzdialene pripomínajúci svoju predlohu ktorou je Ferrari F-2007. Nečakal som od tohto modelu nejaké extra zázraky ale to spracovanie reálnosti ma teda dosť sklamalo
(na druhej strane cena zaň tiež o niečom napovedá- za málo peňazí málo muziky
) dlho som premýšľal nad tým či sa do modelu pustím, nakoniec som sa rozhodol skúsiť to zlepiť a som zvedavý čo z toho vznikne
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/skMnT4ov4WpLZ4UzBLPd.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/skMnT4ov4WpLZ4UzBLPd_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/MZsKsUVJsDf6n62C4RCI.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/MZsKsUVJsDf6n62C4RCI_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/J6H5pkJd3Lo1EkyyqTCl.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/J6H5pkJd3Lo1EkyyqTCl_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/2gd4ehup7PmYx9Nzegii.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/2gd4ehup7PmYx9Nzegii_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/gCK5xPaacXJvRWTBNkaE.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/gCK5xPaacXJvRWTBNkaE_thumb.jpg[/imgg]
tak a smelo do mňa, ja toho znesiem


hľadal som nejaké stavby tohto Ferrari na nete ale tých fotiek je dosť málo, nie je mi jasné ako má byť nalepený ten trojuholníkový diel 2c na podlahe (v návode vôbec nie je naznačený a podľa legendy má byť podlepený 1 mm kartónom)ale snáď na to prídem
) takže aspoň v mojom prípade príde k slovu zhotovenie pomocou osvedčenej páskovej metódy
mocno som zvedavý ako to bude s presnosťou pri ďalšom postupe