TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32

Moderator: iconmaster

User avatar
rozek | 40
Posts: 63
Name: rozek

Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32

Postby rozek » 27 Feb 2013 09:26

..tak pustil som sa aj ja do vzťahu s agro tatrovkou, ale mám záujem zlepiť ju s dvojmontážou a nie ako je klasicky prezentovaná na balónoch, je ťažko vidieť taký model bežne v živote, ale môj otec takú šoféroval :D ..samozrejme všetko začína nárazníkom

User avatar
Dody | 36
Posts: 1245
Name: Dominik
Location: Borský Mikuláš / Ružomberok
Contact:

Re: t 815 agro ripper works

Postby Dody » 27 Feb 2013 17:47

Ak ju budes chciet dat na dvojmontaze, tak to bude treba podtatne zmenit konstrukciu podvozku. Dvojmontaze mali bezne Tatry S2, ale treba upravit ram, ktory bol vzadu zuzeny ako u S3 a pruzenie bolo listovymi pruzinami. Dvojmontaz by sa totiz k vzduchovemu perovamiu nevosla.

User avatar
tom | 31
Posts: 1332
Location: Prešov

Re: t 815 agro ripper works

Postby tom » 27 Feb 2013 20:06

ja by som to na tvojom mieste nechal na balónoch . Presne ako píše Dody trebalo by úpravy väčšieho rozsahu :wink:

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: t 815 agro ripper works

Postby serpens » 27 Feb 2013 20:32

Uprav si prosim ta nazov vlakna. Inak drzim palce.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
rozek | 40
Posts: 63
Name: rozek

Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32

Postby rozek » 27 Feb 2013 23:21

ja viem, počítal som s tým, myslím že je to taký istý rám ako na vojenskej tatrovke, treba tam ten úchyt listových pier, aj tie mám prichystané.. lenže to je len taký záujem, nevravím že nebude na balónoch,..no uvidím

User avatar
Dody | 36
Posts: 1245
Name: Dominik
Location: Borský Mikuláš / Ružomberok
Contact:

Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32

Postby Dody » 28 Feb 2013 01:05

Vojenske maju tiez rovne ramy. Pokial mas aj S3, uprav ram z nej, mozes pouzit aj kopesa a dieli pruzenia. Ked si na to netrufas, ale chcel by si to prerobit na S2, tak ti v pripafe zaujmu mozem skusit pomoct.

User avatar
rozek | 40
Posts: 63
Name: rozek

Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32

Postby rozek » 28 Feb 2013 10:19

okej, ďakujem ;)

User avatar
rozek | 40
Posts: 63
Name: rozek

Re: t 815 agro ripper works

Postby rozek » 28 Feb 2013 17:09

Uprav si prosim ta nazov vlakna. Inak drzim palce.
? ako upravit?

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32

Postby toudi_sk » 28 Feb 2013 18:03

do predmetu v úplne prvom príspevku si napíšeš toto:
Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
to je názov celého vlákna potom, ale ti to asi niekto z adminov/moderátorov spravil
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
jozkin | 41
2K+
Posts: 2320
Name: Jozef
Location: Martin

Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32

Postby jozkin » 28 Feb 2013 18:25

Ano, nazov som upravil ja, akurat som to zabudol oznamit...

Drzim paste k uspesnej stavbe, ja tiez obcas robim nejake upravy a prestavby modelov (aktualne vrtam do prnej lokomotivy), takze sa toho nezlakni a bude to dobre ;-) Myslim, ze ta uprava ramu nemusi byt tak narocna, staci si to dobre zmerat a nakombinovat tie dva ramy, ako pisal Dody (Agro a S3).
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

Return to “Nákladné automobily a ťahače // Lorries & Trucks”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest