TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
Moderator: iconmaster
Re: t 815 agro ripper works
Ak ju budes chciet dat na dvojmontaze, tak to bude treba podtatne zmenit konstrukciu podvozku. Dvojmontaze mali bezne Tatry S2, ale treba upravit ram, ktory bol vzadu zuzeny ako u S3 a pruzenie bolo listovymi pruzinami. Dvojmontaz by sa totiz k vzduchovemu perovamiu nevosla.
Re: t 815 agro ripper works
ja by som to na tvojom mieste nechal na balónoch . Presne ako píše Dody trebalo by úpravy väčšieho rozsahu 
Re: t 815 agro ripper works
Uprav si prosim ta nazov vlakna. Inak drzim palce.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
ja viem, počítal som s tým, myslím že je to taký istý rám ako na vojenskej tatrovke, treba tam ten úchyt listových pier, aj tie mám prichystané.. lenže to je len taký záujem, nevravím že nebude na balónoch,..no uvidím
Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
Vojenske maju tiez rovne ramy. Pokial mas aj S3, uprav ram z nej, mozes pouzit aj kopesa a dieli pruzenia. Ked si na to netrufas, ale chcel by si to prerobit na S2, tak ti v pripafe zaujmu mozem skusit pomoct.
Re: t 815 agro ripper works
? ako upravit?Uprav si prosim ta nazov vlakna. Inak drzim palce.
Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
do predmetu v úplne prvom príspevku si napíšeš toto:
Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
to je názov celého vlákna potom, ale ti to asi niekto z adminov/moderátorov spravil
Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
to je názov celého vlákna potom, ale ti to asi niekto z adminov/moderátorov spravil
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: Tatra 815 agro /Ripper Works/ 1:32
Ano, nazov som upravil ja, akurat som to zabudol oznamit...
Drzim paste k uspesnej stavbe, ja tiez obcas robim nejake upravy a prestavby modelov (aktualne vrtam do prnej lokomotivy), takze sa toho nezlakni a bude to dobre
Myslim, ze ta uprava ramu nemusi byt tak narocna, staci si to dobre zmerat a nakombinovat tie dva ramy, ako pisal Dody (Agro a S3).
Drzim paste k uspesnej stavbe, ja tiez obcas robim nejake upravy a prestavby modelov (aktualne vrtam do prnej lokomotivy), takze sa toho nezlakni a bude to dobre
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest