Ako so v Marchallovom vlákne písal neodolal som a pustil som sa do tejto mašiny Stavba ide zatial relatívne rýchlo a od ruky mám hotové predné riaditka aj s vidlou základný rám skoro celý zadný rám ako tak nádrž a práve tmelím blatník predný aké také foto pokúsim sa o lepšie snád
Re: Yamaha DSC 1100 Classic /free/ 1:?
Posted: 13 Jun 2013 23:22
by SCaRY91
Trocha som postúpil a porobil dáke veci /motor,sedlo/ treba eešte poriadne zamakať nech to vyzerá aspoň trocha dobre