To uz maju hotove tolko vela? Ked som to naposledy pozeral, tak mali hotovu akurat kostru.
Stavba aktualne stoji, mam vyrezany kyl, ostatne rebra sa skrutili a musim ich podlepit znova a iste okolnosti ako skola a lyzovacka ma k tomu nateraz nepustia, pocas jarnych prazdnin (tusim o dva tyzdne) by ...
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Search found 352 matches
- 04 Feb 2015 21:31
- Forum: Námorná technika // Watercrafts
- Topic: San Salvador /free/ 1:96
- Replies: 8
- Views: 5312
- 03 Jan 2015 19:13
- Forum: Námorná technika // Watercrafts
- Topic: San Salvador /free/ 1:96
- Replies: 8
- Views: 5312
Re: San Salvador/free/1:96
Verziu V1, teda tu zlozitejsiu, je taka "normalnejsia"
- 01 Jan 2015 19:40
- Forum: Námorná technika // Watercrafts
- Topic: Santa Maria 1492 /Jano 100/ 1:96 - HOTOVO
- Replies: 83
- Views: 29577
Re: Santa Maria 1492 / Jano 100 / 1:96
Ako vždy, čakám perfektne zlepenú a detailnú plachetnicu, držím palce 
Ohľadom materiálu, tu by mala byť dosť podrobná knižka o Columbových lodiach http://www.libramar.net/news/the_ships_ ... -02-03-853
Ohľadom materiálu, tu by mala byť dosť podrobná knižka o Columbových lodiach http://www.libramar.net/news/the_ships_ ... -02-03-853
- 30 Dec 2014 13:41
- Forum: Námorná technika // Watercrafts
- Topic: San Salvador /free/ 1:96
- Replies: 8
- Views: 5312
Re: San Salvador/free/1:96
Dnes som podlepené diely vytiahol spod záťaže. Prvú polhodinu všetko rovné ako pravítko, som celý spokojný že sa nič neskrútilo :) Potom som niekam na hodinu odbehol a keď sa vrátom, čo nevidím, všetko fest ohnuté do oblúka :-( , niektoré diely len trochu, no paluba až do polkruhu :beat plaster ...
- 28 Dec 2014 17:16
- Forum: Námorná technika // Watercrafts
- Topic: San Salvador /free/ 1:96
- Replies: 8
- Views: 5312
Re: San Salvador/free/1:96
Vďaka za link :big smile: , určite si to pozriem a preštudujem.
Ohľadom takeláže: návod je ako píšeš o ničom, už som aj na internete pozeral čo a ako, našiel som jednu veľmi pekne spracovanú knihu o robení robení lanovia na modely plachetníc, tak to nejako skombinujem spolu s tou stavbou a uvidím ...
Ohľadom takeláže: návod je ako píšeš o ničom, už som aj na internete pozeral čo a ako, našiel som jednu veľmi pekne spracovanú knihu o robení robení lanovia na modely plachetníc, tak to nejako skombinujem spolu s tou stavbou a uvidím ...
- 23 Dec 2014 00:16
- Forum: Námorná technika // Watercrafts
- Topic: San Salvador /free/ 1:96
- Replies: 8
- Views: 5312
San Salvador /free/ 1:96
Prichádzajú dlhé zimné večery, takže po veľmi dlhom čase( hádam aj 3/4 roka) sa púšťam do ďalšieho modelu. Mojím veľkým snom je raz zlepiť HMS Victory :big smile: ale dovtedy ešte veľa času prejde :) Teraz som si začal sčasti plniť sen, a to tým, že zlepím plachetnicu. Voľba padla na free model San ...
- 16 Oct 2014 16:47
- Forum: Archív [Archive]
- Topic: Objednávka Pisho66 - oceľové pravítka
- Replies: 56
- Views: 32593
Re: Objednávka Pisho66 - oceľové pravítka
Do nitry nakoniec nepridem
, tak rusim svoju objednavku.
- 08 Oct 2014 18:21
- Forum: Letecká technika // Aircrafts
- Topic: Nieuport 11c.1 - "Bébé" /Kartonowa Kolekcja/ 1:33
- Replies: 25
- Views: 9306
Re: Nieuport 11c.1 "Bébé" /Kartonowa Kolekcja/ 1:33
Gratulujem k dokončeniu 
- 08 Oct 2014 17:32
- Forum: Letecká technika // Aircrafts
- Topic: L-29 Delfín /ModelArt+recolor/ 1:33 - by Mato_Kolo
- Replies: 18
- Views: 7196
Re: L-29 Delfín /recolor Quasi/ 1:33-by Mato_Kolo HOTOVO
Gratulujem k dokončeniu historicky prvého(?) Delfina na tomto fóre.
Teda aspoň prvého o ktorom viem. 
- 04 Oct 2014 21:16
- Forum: Nákladné automobily a ťahače // Lorries & Trucks
- Topic: Tatra 148 S3 /Ripper Works/ 1:32
- Replies: 44
- Views: 18935
Re: Tatra 148 S3 /Ripper Works/ 1:32
Gratulujem k dokončeniu 