Ahojte.
Vedeli by ste doporučiť nejaky airbrush set s rozumnymi parametrami ? Idealne vsetko spolu len rozložiť a farbiť. Mám zopár doplnkov k papierovým modelom a sem-tam si niečo nakreslím a vytlačím. S možnosťou meniť parametre (tryska, tlak atd). Idealne nieco univerzalnejsie keby som sa ...
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Search found 56 matches
- 04 Feb 2023 15:56
- Forum: Tipy a triky - Diskusia // Tips & Tricks - Discusion
- Topic: Home made Air brush
- Replies: 370
- Views: 88564
- 27 Oct 2022 12:39
- Forum: e-shopy // e-shops
- Topic: Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info
- Replies: 823
- Views: 374103
Re: Papierovy-Modelar.sk - Vianočná Skupinovka 24.10.-20.11.
Nazdar,
tak ja mam len lietadielko a laser do archivu
ANSWER:
http://www.answer.pl/en/laser-cut-components-for-aircraft/3142-bell-ah-1w-super-cobra-skeleton.html?search_query=Bell+AH-1W+Super+Cobra&results=13
WAK:
https://www.wak.pl/sukhoj-su-33-flanker-d-p-1199.html
https://www.wak.pl/su-33-laser ...
tak ja mam len lietadielko a laser do archivu
ANSWER:
http://www.answer.pl/en/laser-cut-components-for-aircraft/3142-bell-ah-1w-super-cobra-skeleton.html?search_query=Bell+AH-1W+Super+Cobra&results=13
WAK:
https://www.wak.pl/sukhoj-su-33-flanker-d-p-1199.html
https://www.wak.pl/su-33-laser ...
- 12 Aug 2022 08:33
- Forum: Tipy a triky - Diskusia // Tips & Tricks - Discusion
- Topic: Zasklievanie
- Replies: 38
- Views: 15106
Re: Zasklievanie
Okena ma nenapadla. Dobrý tip!. Ináč ten celý postup by nebol na zahodenie. Návod ako robiť kabíny by prišiel vhod.
- 11 Aug 2022 10:38
- Forum: Tipy a triky - Diskusia // Tips & Tricks - Discusion
- Topic: Zasklievanie
- Replies: 38
- Views: 15106
Zasklievanie
Nazdar, táto téma sa tu objavuje, ale neviem nájsť nič konkrétne.
Viete poradiť ako vyčistiť fóliu na sklách kabín? Momentálne to na modele vyzerá ako po riadnej búrke.
Lepil som obojstrannou páskou ale neviem sa dopracovať ku krásnemu čistému efektu skla.
Viete poradiť ako vyčistiť fóliu na sklách kabín? Momentálne to na modele vyzerá ako po riadnej búrke.
Lepil som obojstrannou páskou ale neviem sa dopracovať ku krásnemu čistému efektu skla.
- 20 Mar 2022 21:53
- Forum: Skupinové objednávky // Group Orders
- Topic: Objednávka "Duch Kyjeva" - UZAVRETÉ, OBJEDNANÉ
- Replies: 43
- Views: 11191
Re: Objednávka "Duch Kyjeva"
Ahojte
Tiez by som mal zaujem o celu sadu M + R + K + P. Vdaka
Tiez by som mal zaujem o celu sadu M + R + K + P. Vdaka
- 11 Nov 2021 13:09
- Forum: Námorná technika // Watercrafts
- Topic: Armed Virginia Sloop 1776 /Sea Horse/ 1:100
- Replies: 19
- Views: 6706
Re: Armed Virginia Sloop 1776 /Sea Horse/ 1:100
Parada. Postavit si plachetnicu bol vzdy môj modelársky sen. Lenže odvaha jaksi chýba a skúsenosti sa zbierajú pomaly..
Ale one day. Akú niť doporučuješ na kladky resp. celkovo na lanovie ?. Mam zopár lodiek od roznych autorov a chcel by som si nejako zaobstarať zásobu nech som pripravený.
- 08 Jun 2021 13:27
- Forum: Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles
- Topic: Tatra 623 RTP Narex /R. Josef - PMHT/ 1:24
- Replies: 38
- Views: 17196
Re: Tatra 623 RTP Narex /R. Josef - PMHT/ 1:24
Gratulacia.
Barz paradny model.
Barz paradny model.
- 24 May 2021 19:42
- Forum: Tipy a triky - Diskusia // Tips & Tricks - Discusion
- Topic: Čepele a brúsenie
- Replies: 9
- Views: 2990
Re: Čepele a brúsenie
Zrejme myslis nieco ako toto:
https://www.amazon.co.uk/Portable-Abras ... S92RQ?th=1
alebo
https://www.ebay.com/itm/164790701181?h ... SwO8tgZPEo
Bolo by super keby to bolo v obchode. Rovno by som to pridal ku objednavke.
https://www.amazon.co.uk/Portable-Abras ... S92RQ?th=1
alebo
https://www.ebay.com/itm/164790701181?h ... SwO8tgZPEo
Bolo by super keby to bolo v obchode. Rovno by som to pridal ku objednavke.
- 24 May 2021 11:33
- Forum: Tipy a triky - Diskusia // Tips & Tricks - Discusion
- Topic: Čepele a brúsenie
- Replies: 9
- Views: 2990
Čepele a brúsenie
Zdravím
riešim problém kt. asi riešil už každý z nás: Čo s tupou čepeľou? Existuje spôsob ako čepeľ nabrúsiť do znovapoužiteľného stavu? Či sa musím zmieriť s používaním nahradných čepelí ?
Máte nejaké doporučenie na ručné brúsenie technika/kamen/brúska atď? Celkom mám tých použitých dosť tak by ...
riešim problém kt. asi riešil už každý z nás: Čo s tupou čepeľou? Existuje spôsob ako čepeľ nabrúsiť do znovapoužiteľného stavu? Či sa musím zmieriť s používaním nahradných čepelí ?
Máte nejaké doporučenie na ručné brúsenie technika/kamen/brúska atď? Celkom mám tých použitých dosť tak by ...
- 20 May 2021 15:42
- Forum: Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles
- Topic: Tatra 623 RTP Narex /R. Josef - PMHT/ 1:24
- Replies: 38
- Views: 17196
Re: Tatra 623 RTP Narex /R. Josef - PMHT/ 1:24
No prve co ma napada je uchytenie interiéru zo zadnej strany tam to rozhodne nie je easy :bad smile: . A rozhodne nelep ako ja odspodu nahor ale opacne. Tzn. interier do karoserie a potom na spodok. Vyhnes sa problemom :) Este ma napada boky interieru vystuzit 1mm kartonom. Malo by to vysparovat tu ...