TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Search found 24 matches

by Mišec
08 Mar 2010 18:31
Forum: Vojenská technika // Military Vehicles
Topic: PzKpfw V Ausf G - Panther /Halinski/ 1:25 - by Potkan
Replies: 192
Views: 55298

Re: PzKpfw V Ausf G - Panther /Halinski/ 1:25 - by Potkan

:dribble: hezkýýýýýýý šefino.A na margo tých matíc-CHCEME MATICE, CHCEME MATICE, KORNAJS TI NA TU DOBU SCHOVAME ASI :P :wink: cez vhodnú dobu počas modelárskeho krúžku
by Mišec
28 Jul 2009 21:11
Forum: Archív 2009
Topic: Boje o Hron Starý Tekov 2009
Replies: 11
Views: 9735

Re: Boje o Hron Starý Tekov 2009

Akcia bola super.zúčastnený vedia :D :D :D :D myslím že takto sme vypadali ako tie smajlíky-Jozkin(vz60),Potkan(vz60),Gergej podkaťušný plazivý z čeľade blatistej a ja kontraktor z bičom :beated: keď sa to naučím potom bude video:-D .Inak veliké DIIIIIK posádke auta
by Mišec
10 Mar 2009 23:43
Forum: Vojenská technika // Military Vehicles
Topic: PTS Plávajúci pásový transportér /Modelik/ 1:25
Replies: 23
Views: 7295

Re: PTS Plávajúci pásový transportér /Modelik/ 1:25

Nazdárek aj ja pridám dáky fajny link pretože fandím tomuto stroju snáď ti to pomože http://www.1rota.com/pts10.html
by Mišec
23 Feb 2009 19:52
Forum: Vojenská technika // Military Vehicles
Topic: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan
Replies: 162
Views: 40362

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

No neviem čo sú tie ihličkové maskáče foto nebude?
Mišec no čakám, či pomôžeš
No zdravím jasne že pomožem.Vychádzajme z toho že tvoj kraz 255 B slúžil od roku 1965.Tým pádom možes si vybrať viacej období ustrojovacích vzorov.Od roku 1965 do roku 1993 sme mali uniformy v nasledujúcom poradí a to ...
by Mišec
11 Jan 2009 12:36
Forum: Galérie dokončených modelov // Galleries of Finished Models
Topic: Mišec a jeho patlanie
Replies: 4
Views: 2653

Re: Mišec a jeho patlanie

jasaaaaaaaaaaaááááááán moje nezabudnuteľné koliesko :)
by Mišec
09 Jan 2009 23:05
Forum: Tipy a triky - Diskusia // Tips & Tricks - Discusion
Topic: Fotografie techniky
Replies: 15
Views: 5376

Re: Fotografie techniky

áno je tam aj ZIS-3
by Mišec
09 Jan 2009 14:24
Forum: Tipy a triky - Diskusia // Tips & Tricks - Discusion
Topic: Fotografie techniky
Replies: 15
Views: 5376

Re: Fotografie techniky

ten protilietadlový kanón z Duklianskeho priesmyku potkan by mal mať označenie protilietadlový kanón 85mm PLK KS-18 (M-1944),alebo 85mm PLK KS-12(M-1939).KS-18 bola modernizácia KS-12.aspon mne je pod tým značením známy.dúfam že pomohlo
by Mišec
08 Jan 2009 20:56
Forum: Galérie dokončených modelov // Galleries of Finished Models
Topic: Mišec a jeho patlanie
Replies: 4
Views: 2653

Mišec a jeho patlanie

No takže toto je môj model ktorý som postavil asi v roku 1999 má plno chýb hlavne na lafetovanej výzbroji vozidla.Malo to predstavovať MG-42 no skôr mi to príde ako ťažký guľomet československej výroby ZB-37 (vz.37)to ma na tom najviac hnevá proste nalejme si čistého vína-neni sa čím chváliť

http ...
by Mišec
05 Jan 2009 14:14
Forum: Vojenská technika // Military Vehicles
Topic: BMP-2/BVP-2 /Fly model + scratch/ 1:25
Replies: 12
Views: 5849

Re: BMP-2/BVP-2 /Fly model + scratch/ 1:25

Panther wrote::shocked: Tak na to by som teda neprišiel ja v tom furt vidim len bevepečko ale volba je na tebe.Nech sa ti teda dielo podari je to krasny stroj

V BMP-1a BMP-2 je veľa rozdielov korbe aj veži.ďakujem snažím sa :cry:

Go to advanced search