hezkýýýýýýý šefino.A na margo tých matíc-CHCEME MATICE, CHCEME MATICE, KORNAJS TI NA TU DOBU SCHOVAME ASI
cez vhodnú dobu počas modelárskeho krúžku
hezkýýýýýýý šefino.A na margo tých matíc-CHCEME MATICE, CHCEME MATICE, KORNAJS TI NA TU DOBU SCHOVAME ASI
cez vhodnú dobu počas modelárskeho krúžku
myslím že takto sme vypadali ako tie smajlíky-Jozkin(vz60),Potkan(vz60),Gergej podkaťušný plazivý z čeľade blatistej a ja kontraktor z bičom
keď sa to naučím potom bude video:-D .Inak veliké DIIIIIK posádke auta

Panther wrote::shocked: Tak na to by som teda neprišiel ja v tom furt vidim len bevepečko ale volba je na tebe.Nech sa ti teda dielo podari je to krasny stroj
