Zatiaľ nie sú fotky, ale v priebehu najbližších dní budú ...
Tento model stavám už cca 1,5 roka, tak dúfam že do konca prázdnin alebo aspoň kalendárneho roka ho dokončím
Stavba je to veľmi pohodová, žiadne chyby na modeli som nenašiel, akurát moje
. Zatiaľ dovidenia 

