Tak jsem si kovečně udělal čas na tyto dva kousky budu je lepit společně.
Tisk je laser od Rada díky za něj.

Zatím mám kola - ty jsem zesílil kartonem .
A začal jsem pomalu is vozy.

Moderator: iconmaster


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest