TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Bald Eagle /free/ 1:2

User avatar
LMD | 46
Posts: 545
Name: Lukáš Šulej
Location: Veľká Lomnica

Re: Bald Eagle /free/ 1:2

Postby LMD » 28 Apr 2013 10:19

Po dlhšom čase som dokončil ľavé krídlo, spokojný nie som, celé to vyzerá ako bi ho krava zožula :scorn: , ale hádam to dajako dobojujem.


User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: Bald Eagle /free/ 1:2

Postby vasik1 » 28 Apr 2013 12:39

Fantastické! Ani ma nenapadlo, že tento model orla je tak úžasný. "Desne" ma sem baví chodiť a už sa teším na finále.

User avatar
Paly | 38
Posts: 1805
Name: Paľo

Re: Bald Eagle /free/ 1:2

Postby Paly » 28 Apr 2013 19:22

To krídlo je naprosto fantastické, vyzerá dokonale, ako môžem za seba povedať, nakoľko som sa troška venoval sokoliarstvu :) komplet model bude fak výstavný obývačkový kus :wink:
Live hard, ride easy.

User avatar
LMD | 46
Posts: 545
Name: Lukáš Šulej
Location: Veľká Lomnica

Re: Bald Eagle /free/ 1:2

Postby LMD » 05 May 2013 15:54

A môžem zahlásiť HOTOVO :big smile:



Nasleduje medvedík do zbierky :victory:

User avatar
laki | 47
Posts: 692
Name: laki
Location: BA - okolie

Re: Bald Eagle /free/ 1:2

Postby laki » 05 May 2013 17:32

parada !!
skoda tej prielaciny na pravej nohe. da so to este opravit?
exterierove fotky su super, macky a hldavce sa budu teraz vasmu dvoru vyhybat

User avatar
Brzdič | 40
2K+
Posts: 3092
Name: Ondra
Location: Brno

Re: Bald Eagle /free/ 1:2

Postby Brzdič » 05 May 2013 18:11

Sakra to vypadá dobře. :jawbone:

User avatar
Paly | 38
Posts: 1805
Name: Paľo

Re: Bald Eagle /free/ 1:2

Postby Paly » 05 May 2013 18:20

No tak toto je nádhera :dribble: a rozpätie krídel má model koľko ?
Live hard, ride easy.

User avatar
LMD | 46
Posts: 545
Name: Lukáš Šulej
Location: Veľká Lomnica

Re: Bald Eagle /free/ 1:2

Postby LMD » 05 May 2013 18:45

Vďaka chlapi :P

laki - vždy, keď ju vyrovnám, tak sa tá hnusná preliačina vráti naspäť neviem si s ňou dať rady, ale niečo vymyslím aby sa nevracala. No a mačky a hlodavce ako aj všetko živé nemá šancu, viď trhača na 9tej fotke odzadu ona zlikviduje všetko.

Paly - chyby sa nájdu vždy, rozpätie má 77 cm a na výšku 31 cm.

User avatar
Drotik | 55
Posts: 1276
Name: Vlado
Location: Bratislava

Re: Bald Eagle /free/ 1:2

Postby Drotik » 06 May 2013 12:48

Nadhernee , gratulujem k dokonceniu :wink:
Úsmev dobrého človeka obdarí a nepriateľa naštve.
Kto chce, hľada spôsob, kto nechce, hľada dôvod.

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: Bald Eagle /free/ 1:2

Postby vasik1 » 06 May 2013 19:24

Fantastické a tiež musím oceniť tie fotky z exteriéru - je tam ako živý!!!
Takže ďalšie bude.... http://cp.c-ij.com/en/contents/3157/toc ... index.html ??? :wink:

Return to “Figúrky a zvieratá // Figures & Animals”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests