TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info

Forum rules

  • Táto sekcia slúži na komerčné ponuky predaja/kúpy modelov a modelárskeho príslušenstva, ktoré predajcovia ponúkajú v rámci výkonu podnikateľskej činnosti.
  • Administrátor fóra nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a pravdivosť tu uvedených ponúk, pričom z predaja v tejto sekcii uvedeného tovaru mu neplynie žiaden zisk.

V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info

Postby mimapnd » 08 Sep 2012 21:52

...a lepte...
Last edited by mimapnd on 19 Jun 2024 19:13, edited 89 times in total.

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: papierovy-modelar.sk

Postby mimapnd » 22 Aug 2013 19:37

Edit: OZNAMENIE: Tu budu prezentovane novinky, skladove doplnenia internetoveho obchodu papierovy-modelar.sk. Priamo cez toto forum NIE JE mozne zakupit ZIADNE produkty ponukane mnou (Papierovy-modelar.sk), pretoze toto forum (Papermodelers.sk) nema so mnou, po obchodnej ani podnikatelskej stranke, NIC spolocne. Objednavky sa tvoria IBA na webstranke http://www.papierovy-modelar.sk. Alebo mi poslite SS a ja Vas uz budem instruovat co a ako objednat...
Vsetkym neprajnikom prajem prijemny den, a ano nemam Vas rad. Dakujem za pravo slobodne sa prejavit a za demokraciu, ktora tu panuje.
VIANOCE 2023
vydavateľstvá/eshopy:
papierovy-modelar.sk - niečo si hádam vyberiete :bad smile: ak nie, ostatné Vám nepošlem :haha:
Orlik - všetko, čo majú v eshope ako "skladom", nie len modely Orlik
Modelik - modely a lasery pre ne, rebrá alebo pásy, tak aj laserové doplnky ako sú matice, sieťky a lodné oné sa dajú nájsť v ponuke, tento krát majú zopár noviniek
RB Model - rôzne doplnky k modelom, napr. drevené sústružené hlavne pre modely 1:25, loďkárske doplnky v rôznych mierkach, mosadzné guľomety k lietadlám...
GPM- platí to isté ako Orlik.
Answer/Angraf/MPM/atd. - platí to isté ako Orlik
Seahorse - staroveké loďky a všetko, čo k nim patrí, lanká, plachty, drievka, 3D tlačené diely a ine oné
Shipyard - Vessel - Shipyard je Shipyard, modely starovekých lodiek, majákov a doplnky k nim.
DrafModel - laserom vypaľované doplnky od výmyslu sveta.
Halinski - Hal je Hal.
WAK - platí to isté ako Orlik.
Model-Kom - zaujimavé prepracované modely a doplnky k nim, ci už laser alebo 3D tlač.
Model-Hobby - všakovaké modely a kvalitné doplnky, či už laserom vypaľované alebo 3D tlač
WMC Litva - platí to isté ako Orlik
ak chcete pridať vydavateľstvo, šup ho sem, vyzistim.
A keďže budú tie Vianoce, kde sa bude dať budem zľavňovať, veď už viete ako to chodí :wink:

V prípade záujmu mi pošlite telegram ss-ku v správnom znení (hrubo zvýraznené su dôležité údaje):

Vaše meno - Váš email
Vaša adresa
- kto mi nenapíše adresu do ssky potvrdzujúcej platbu, vymažem :P viem, že viete, že viem, kde bývate, ale opakovanie je matka múdrosti.

?ks x Vydavateľstvo - kód produktu (najlepšie by bol samostatný link, ak sa dá - platí hlavne pre Angraf, Orlik, GPM, DrafModel)

Ja Vám následne, nie hneď, odpíšem koľko a kam, platba vopred na účet. A poprosím Vás, aby ste si aj skontrolovali, či Vám zaratávam správne veci, nie som neomylný.
Uzávierku si stanovíme na 25.11.2023. a ani deň neskôr.

Zatiaľ čus :victory:
M.
Last edited by mimapnd on 28 Nov 2023 10:41, edited 6 times in total.

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: papierovy-modelar.sk

Postby mimapnd » 09 Oct 2013 21:11

Last edited by mimapnd on 04 Feb 2014 22:07, edited 1 time in total.

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: papierovy-modelar.sk

Postby mimapnd » 17 Oct 2013 21:37

Na sklade je od dnesneho dna:
Spidamodels - LIAZ 100.55 D 1985 - 1:32 - http://www.papierovy-modelar.sk/LIAZ%20 ... 20D%201985
Last edited by mimapnd on 04 Feb 2014 22:08, edited 1 time in total.

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: papierovy-modelar.sk

Postby mimapnd » 19 Oct 2013 13:38

A nevydal Spida tento model ak v mierke 1:25?
vydal, ale zabudol som objednat (a popravde ak pozriem spatne, tak DAF Twin v 25tke nechcel nikto...teda 1). Ak by ho niekto chcel v 25tke, nech mi da v SS vediet a objednam, ked vyda zachvilku Sentinela od Pavla Hanzlika.
Cus
M.

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: papierovy-modelar.sk

Postby mimapnd » 22 Oct 2013 10:48

Last edited by mimapnd on 04 Feb 2014 22:08, edited 1 time in total.

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: papierovy-modelar.sk

Postby mimapnd » 24 Oct 2013 22:44

Na sklad pribudli novinky od Ondra Hejla -
Peugeot 306 Maxi - 1:24 - http://www.papierovy-modelar.sk/rsc03-peugeot306maxi
apierovy-modelar.sk/oh0613bukovansky-mlyn[/url]
Last edited by mimapnd on 04 Feb 2014 22:09, edited 2 times in total.

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: papierovy-modelar.sk

Postby mimapnd » 31 Oct 2013 22:16

Nove Fabie od MegaGraphic aj s dezenami (nie len na Fabie) budu na sklade za priblizne o tyzden, z dovodu nedostatku laserovych doplnkov u MegaGraphic a musia sa nechat vyrobit. V pondelok 18.10. sa posiela balik z Ciech.
Koniec oznamu.
Cus
M.
Last edited by mimapnd on 16 Nov 2013 10:54, edited 1 time in total.

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: papierovy-modelar.sk

Postby mimapnd » 05 Nov 2013 21:06

Edit: Dalsie kolo na Halinskeho by sa mohlo zacat.
Najnovsie vydany je Mi 24D Hind @ 27.50E
Image
a
su 2 reedicie:
Tempest @ 13.95E
Image
a
SS Jeremiah O'Brien + ORP Krakowiak @ 27.50E
Image
Edit: -Reedicie sa daju objednat do konca Novembra lacnejsie, co je 30.11.2013, potom cena stupne (asi).
+ objednat mozem vsetko co na Halinski na webe http://www.halinski.com.pl/index.php?link=0
Svoje poziadavky mi posielajte do SS v tvare - kolko ks, poradove cislo modelu z Halinskeho webu a nazov modelu.
Napr.: 1ks 71 - Tempest
Cus
M.
Last edited by mimapnd on 10 Nov 2013 13:35, edited 2 times in total.

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: papierovy-modelar.sk

Postby mimapnd » 06 Nov 2013 09:41

Edit: Ci pana Pet1972 je rychlejsi ako sam Mikhail z Orla...to, ze su novinky od Bumaznoje Vam uz oznamil spominany Pet1972 (pouzil som aj jeho obrazky...),
ak by ste mali zaujem o tieto novinky a o starsie kusky (niektore su skladom, staci kuknut na webe), napiste mi, objednam s radostou a s predvianocou zlavou 15% :wink: (uvedene ceny za novinky su uz zlavnene).
Nove:
157 - Lodka Mikasa - 1:200 @ 17.85E
Image
158 - Ponorka SZCZ-402 - 1:100 @ 8.92E
Image
159 - Formulka Arrows A18 - 1:24 @ 8.50E
Image
160- Lodka Nomadic - 1:200 @ 9.35E
Image
161 - Formulka Lotus @ 8.50E
Image
162 - Auticko Volga - 1:25 @ 9.50E
Image

Objednane, kto nestihol, ma sancu nabuduce. Cus
M.
Last edited by mimapnd on 17 Nov 2013 19:33, edited 4 times in total.

Return to “e-shopy // e-shops”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest