lepit to vie, malovat tovie, fotit to vie... paradna praca
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25
Moderator: Oliver
Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25
leto konci, prichadzaju dlhe zimne vecery, chcel som sa znovu vratit k modelarceniu. ale kaslem na to...
lepit to vie, malovat tovie, fotit to vie... paradna praca
lepit to vie, malovat tovie, fotit to vie... paradna praca
Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25
Videl som dnes na výstave v B.B. aj ostatné tvoje diela jednoducho nádhera.
Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
- juraj_ziacik | 43
- Posts: 1547
- Name: Gergej
- Location: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
- Contact:
Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25
No hurá, už som čakal kedy sa to zapráši, zašpiní.....nádhera!! 
Hey Hou, Let´s Go!
Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25
Och ako si len mohol...
Ale nie dobré to je.
Niečo ako keď sa čistý umytý stroj preženie po prašnej ceste
Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25
Čakal som, čakal som a aj som sa dočkal 
Na stole: San Salvador
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...
Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25
Podle mne, bomba. Špicově namáknutý model a patina je mňamka. Tohle určitě po asfaltkách nejezdilo a patina to pěkně vystihuje. 
"O, homo si scires, quantum doctrina valeret, numquam dormires, nocte dieque studeres." (Walter)
( Člověče, kdybys věděl, jak mnoho vědění zmůže, nocí i dnem by ses učil, vůbec bys nechodil spát. )
( Člověče, kdybys věděl, jak mnoho vědění zmůže, nocí i dnem by ses učil, vůbec bys nechodil spát. )
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest