TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25

Moderator: Oliver

User avatar
laki | 47
Posts: 692
Name: laki
Location: BA - okolie

Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25

Postby laki » 08 Oct 2013 14:39

leto konci, prichadzaju dlhe zimne vecery, chcel som sa znovu vratit k modelarceniu. ale kaslem na to...
lepit to vie, malovat tovie, fotit to vie... paradna praca :victory:

User avatar
Marian | --
Posts: 910
Name: Marian
Location: Banská Bystrica

Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25

Postby Marian » 09 Nov 2013 20:08

Videl som dnes na výstave v B.B. aj ostatné tvoje diela jednoducho nádhera.

terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25

Postby terenkoza » 05 Jan 2014 11:13

halo :victory:

pozrite sa co som vykonal...


T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

User avatar
juraj_ziacik | 43
Posts: 1547
Name: Gergej
Location: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
Contact:

Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25

Postby juraj_ziacik » 05 Jan 2014 12:28

No hurá, už som čakal kedy sa to zapráši, zašpiní.....nádhera!! :dribble:
Hey Hou, Let´s Go!

User avatar
Panther | 35
PinkPanther
Posts: 1245
Name: Palo Višňovský
Location: Kuzmice

Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25

Postby Panther » 05 Jan 2014 13:18

Och ako si len mohol... :too sad: Ale nie dobré to je. :wink: Niečo ako keď sa čistý umytý stroj preženie po prašnej ceste

User avatar
Miso122 | 28
Posts: 352
Name: Michal
Location: Jaslovské Bohunice

Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25

Postby Miso122 » 05 Jan 2014 13:32

Čakal som, čakal som a aj som sa dočkal :)
Na stole: San Salvador
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...

User avatar
balu11 | --
Posts: 881
Name: Milan Martinec
Location: Doksy

Re: WOROSZYLOWIEC /GPM/ 1:25

Postby balu11 » 05 Jan 2014 20:22

Podle mne, bomba. Špicově namáknutý model a patina je mňamka. Tohle určitě po asfaltkách nejezdilo a patina to pěkně vystihuje. :big smile:
"O, homo si scires, quantum doctrina valeret, numquam dormires, nocte dieque studeres." (Walter)
( Člověče, kdybys věděl, jak mnoho vědění zmůže, nocí i dnem by ses učil, vůbec bys nechodil spát. )

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest