Takže prvé kroky.
Podlepené vyrezané súčiastky:
Detail okna
Detail iného okna
Celok
Dvere
"Únikový východ"
Pohľad na okno
Pohľad pod kapotu
Inak základňu som "vylepšil" o drobné reliéfne prvky, takže obruby okolo dverí, kríž nad dverami a pod. sú vyrezané z podkladu pre druhú variantu a nalepené na tento model pre drobný 3D efekt. Keď to bude hotové, tak pofotím a dám sem. Stavba má z môjho pohľadu jednu zásadnú chybu. Vytlačil som si to na laserovej tlačiarni. Preto je celá budova akoby nalakovaná. Druhý model domčeka budem musieť (u niekoho za bakšiš) vytlačiť na klasickej atramentovke. Tam je tlač pekná matná podľa povrchu papiera.Users browsing this forum: No registered users and 1 guest