mojho bata som dal z dohladu... ked toto vidim, tak len po mojom zazeram a chcem ho rozdupat... ides bohovsky !
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
BAT-M /Model-Kom/ 1:25
Moderator: Oliver
Re: BAT-M /Model-Kom/ 1:25
halo
mojho bata som dal z dohladu... ked toto vidim, tak len po mojom zazeram a chcem ho rozdupat... ides bohovsky !
hlavne to dokonci ! drzim palce 
mojho bata som dal z dohladu... ked toto vidim, tak len po mojom zazeram a chcem ho rozdupat... ides bohovsky !
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
Re: BAT-M /Model-Kom/ 1:25
Nie som si 100% isty (ked tak ma ico opravi), ale kazdy valec by mal mat 2 "silove" a 2 "ovladacie" trubky.Tu je škoda, že autor modelu vypistil viac ako POLOVICU rozvodov hydrauliky..Predné piesty, nemajú hydr. trubky vôbec, ďalšie iba polovicu..Každý má mať 2 trubky..Jednu v spodnej časti, jednu vo vrchnej..Ale postupne ich dopĺňam podľa reálnych fotiek..Ale rozhodne dosť odfláknuté..![]()
Edit: Aj ked teraz nad tym spatne uvazujem, ak by tam bol ten centralny rozdelovaci ventil, tak asi by stacili len tie silove.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Re: BAT-M /Model-Kom/ 1:25
halo
vsade su po dva..
http://www.primeportal.net/ce/carrey/bat-m/
na tych prednych tyckach co drzia radlicu, tak tam neni vobec ziadna hydraulika... ja som to tam dorabal..
jo a podla mna je jedna trubka sacia a druha tlaciaca, alebo nejako naopak
vsade su po dva..
http://www.primeportal.net/ce/carrey/bat-m/
na tych prednych tyckach co drzia radlicu, tak tam neni vobec ziadna hydraulika... ja som to tam dorabal..
jo a podla mna je jedna trubka sacia a druha tlaciaca, alebo nejako naopak
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: BAT-M /Model-Kom/ 1:25
Dobre hovorite, pre ovladanie "klasickeho" dvojcinneho valca stacia dve trubky - jedno vedenie tlaci piest von, druhym sa zasuva. V niektorych pripadoch moze stacit aj jedno vedenie, zasuvanie uz zaisti gravitacia - typickym prikladom su hydraulicke valce na vyklapanie korby, kde vratny pohyb zaisty tiaz prazdnej korby.
Tolko k vecernej lekcie z hydrauliky.
Kazopadne to vyzera pekne, len tak dalej Matus!
Kazopadne to vyzera pekne, len tak dalej Matus!
Re: BAT-M /Model-Kom/ 1:25
Re: BAT-M /Model-Kom/ 1:25
A je rozhodnuté! Tento rok v bojovke nesúťažím, neznášam byť druhý
Krásne, realistické, detailne spracované!
Teším sa na povrchovku, patinu...
Krásne, realistické, detailne spracované!
Teším sa na povrchovku, patinu...
Re: BAT-M /Model-Kom/ 1:25
Všetko pohromade bude mať ešte väčší efekt. Je to riadné, teším sa na ďalší postup! 
Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Re: BAT-M /Model-Kom/ 1:25
Na tohle se nedá nereagovat, máš fakt talent, je to naprostá paráda...tohle se musím taky naučit, dík za inspiraci, ať se daří 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
