TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Orlik

Moderator: Trak-Tor

User avatar
pet1972 | 53
Posts: 1827
Name: Peter Kováč
Location: Levice
Contact:

Orlik

Postby pet1972 » 11 Feb 2014 17:40

Od budúceho týždňa v predaji:


User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: Orlik

Postby Trak-Tor » 07 Apr 2014 20:07

Tak tu mi padla sánka...



:jawbone:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: Orlik

Postby Trak-Tor » 09 May 2014 10:49

Už to majú v ponuke.

Westland Lysander Mk.IIIA
http://www.sklep.orlik-models.pl/index. ... 8d1908c73f

Martin Baker MB-5
http://www.sklep.orlik-models.pl/index. ... a9bb4c34dc

No ale to farebné spracovanie sa mi nejako nepozdáva.
Ak to naozaj vyzerá takto, tak to trochu pokašľali...
Hlavne ten Baker...
Budem to musieť najprv obzrieť naživo niekde...
:confuse:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Orlik

Postby Fito » 09 Jun 2014 13:11




Toto vyzerá zaujímavo - video originalu :P
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: Orlik

Postby serpens » 09 Jun 2014 15:37

Este len som videl nahlad, hned ma napadol Trak-Tor. Ale tak aspon do archivu beries, nie?
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Orlik

Postby toudi_sk » 09 Jun 2014 17:18

odkedy Trak-Tor lepí vlaky/metro? :haha:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
jozkin | 41
2K+
Posts: 2320
Name: Jozef
Location: Martin

Re: Orlik

Postby jozkin » 12 Jun 2014 00:57

Kruci, to Metro som si nevsimol... Ved tieto supravy typu 81-71 v Prahe do nedavna este jazdili... A stale jazdia po rekonstrukcii na 81-71M :) A ja som a nimi velmi rad cestoval... Takze dalsi kusok povinne do zbierky ;-)
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Orlik

Postby Fito » 14 Jul 2014 15:08

Dva nove autobusy od Orliku


Od dziś do sprzedaży trafiły 2 nowe modele przeznaczone dla średnio zaawansowanych modelarzy:
- A025. Man Lion's Coach;
skala 1:43,

Autor: Szymon Kołek

Wycinanka zawiera 4 arkusze formatu A4 kartonu oraz 3 arkusze offsetu z częściami, opis i rysunki to dalsze 2 strony.
- A024. Autosan H9-21;

skala 1:43,

Autor: Bartłomiej Kołek

Wycinanka zawiera 3 arkusze formatu A4 kartonu oraz 2 arkusze offsetu z częściami, opis i rysunki to dalsze 4 strony.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
pet1972 | 53
Posts: 1827
Name: Peter Kováč
Location: Levice
Contact:

Re: Orlik

Postby pet1972 » 07 Oct 2014 19:57

orlik na fasabúkovej stránke uverejnil obálku svojho STÉHO modelu, ktorý vydajú už za pár dní:

TU-154M v mierke 1:50


User avatar
atlon | 48
Pán laserov
Posts: 1668
Name: attila
Location: Nitra, Levice
Contact:

Re: Orlik

Postby atlon » 26 Nov 2014 22:05

Armin is the best

Return to “Nové modely na trhu // New Models at the Market”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests