TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Aky fotak pouzivate?

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: Aky fotak pouzivate?

Postby petopato » 14 Feb 2014 19:04

Ja mám asi tretí rok malý BENQ 14,0 Mpix, je to len taká hračka, ale stálo to len nejakých 50€. Samozrejme nie je to fotenie vyrážky na srnčom zadku z 300m. Používam to len na modely a manželka na svoje gastro výtvory. Keďže ma fotenie nikdy nejako moc nebralo, tak je to presne to, čo potrebujem : makro a cvak, cvak...netvrdím, že s tým robím dobré fotky, ale podľa toho čo tu niekedy na fóre vidím, tak si dovolím tvrdiť, že mi to úplne stačí :victory:

trdlo | --
Posts: 293
Location: cirkus raluy, caravan MAN spanielsko

Re: Aky fotak pouzivate?

Postby trdlo » 15 Jan 2015 18:50

nikon P90 som vymenil za nikon 7500 ale vo vyhlade canon eos snad do leta ho vymenim

Return to “Rest room // Rest Room”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests