TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Aky fotak pouzivate?
Re: Aky fotak pouzivate?
Ja mám asi tretí rok malý BENQ 14,0 Mpix, je to len taká hračka, ale stálo to len nejakých 50€. Samozrejme nie je to fotenie vyrážky na srnčom zadku z 300m. Používam to len na modely a manželka na svoje gastro výtvory. Keďže ma fotenie nikdy nejako moc nebralo, tak je to presne to, čo potrebujem : makro a cvak, cvak...netvrdím, že s tým robím dobré fotky, ale podľa toho čo tu niekedy na fóre vidím, tak si dovolím tvrdiť, že mi to úplne stačí 
Re: Aky fotak pouzivate?
nikon P90 som vymenil za nikon 7500 ale vo vyhlade canon eos snad do leta ho vymenim
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests