Paráda ako vždy. Akurát miesto k vrhačom skús priložiť tic - tac ku švom na obšívke. Zaslúžili by si pozornejšiu retuš a strih

Ale to robí asi to makro, v reále by som to nespozoroval.
Jano
Off topic: Na CPM som čítal vetu od numi - ho: " Jinak i poláci z tebe jsou trochu dost mimo." tomu som nerozumel.