Następna odsłona
Kadłub pomiędzy wręgami wypełniłem styropianem oszlifowałem i okleiłem gazetą.Shypyard w wycinance przewidział podposzycie na które jest naklejone poszycie właściwe(wcześniej podklejone).Ja zrobiłem troche inaczej - wyciołem podposzycie z tekturki ( odrysowałem z oryginału) i przykleiłem w odpowiednie miejsca. Teraz całość trzeba lekko prysnąć szpachlówką przeszlifować -zobaczę co z tego wyjdzie.
pozdrawiam
Sławek