TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Čo ma teší...

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby toudi_sk » 23 Aug 2015 13:58

ja som kolegovi k 60-ke kúpil nožík a bol lacnejší, ako tvoje boty :haha:

Image
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: Čo ma teší...

Postby vasik1 » 23 Aug 2015 14:53

Tiež som po nich pozeral, ale aj keď som slovenský učiteľ, budilár nie je nekonečný :P

terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: Čo ma teší...

Postby terenkoza » 26 Aug 2015 21:52

Halo :victory:

Tu je nova galerka na gpm:

http://gpm.pl/galeria-uzytkownikow/maly ... romwell-ic

Celkom vydareny model :big smile: az teda na tu snurku a trocha kryvy pas, vsetko na jednotku :victory:

Jo a ivantovky chybajuce :victory:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby toudi_sk » 26 Aug 2015 22:27

dnes som rozobral vysavač, čo bol pri kontajnery, malý, spratný, 1400W, reku, čo mu asi tak môže byť, rozobral som ho nakomplet, až mi struna
z navíjača vyletela, budem ju stáčať pol dňa a keď som zistil, že teda je vadná šnúra, urezal som koniec, čo je v bubne a vtedy kolega z Turzovky,
kysučan, vytiahol merák, pripojil na jeden kolík krokodýla, sondou prechádzal po kábli a samozrejme, že kábel, obidve žily, sú prerušené 2 cm
od vidlice, stačilo ju urezať, vymeniť a vysavač ide jak hodinky, hlavne, že som ani len netušil, že taký merák má
:haha:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: Čo ma teší...

Postby terenkoza » 26 Aug 2015 22:39

Halo :victory:

Klasika :victory: ked robit jednoducho je nuda :bad smile: :haha:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

User avatar
martin1807 | 31
2K+
Posts: 2772
Name: Martin Bilý
Location: Medzilaborce/ Praha

Re: Čo ma teší...

Postby martin1807 » 27 Aug 2015 01:02

Mna tesi, že je leto, celkovo pohodička a o polroku sa mi podarilo dokonciť daky ten model zase :bad smile: :P čoskoro pridám aj fotky :victory:
Na stole:
Naposledy dokončené: Praga S5T-3 ORKAN, Tatra 815 S1
Galéria

Martin1807

User avatar
Štefan Húska | 44
2K+
Posts: 2701
Name: Štefan Húska
Location: Saalbach Österreich

Re: Čo ma teší...

Postby Štefan Húska » 29 Aug 2015 17:49

Že mi prišli od Atlona dezény na Fiat 508 lazik a k tomu pribalený fantastický darček v podobe kohútikov rôznych veľkostí a tvarov. Ďakujem kamarát, hádam sa ti niekedy odplatím niečím pozitívnym :wink:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Ali | 56
Posts: 200
Name: Ali
Location: BA

Re: Čo ma teší...

Postby Ali » 30 Aug 2015 13:28

... a samozrejme, že kábel, obidve žily, sú prerušené 2 cm
od vidlice, stačilo ju urezať, vymeniť a vysavač ide jak hodinky
:haha:
Nie nadarmo sa hovorí dvakrát meraj a raz rež :haha:

User avatar
atlon | 48
Pán laserov
Posts: 1668
Name: attila
Location: Nitra, Levice
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby atlon » 01 Sep 2015 03:02

Konečne :vicotry:
Armin is the best

terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: Čo ma teší...

Postby terenkoza » 01 Sep 2015 08:31

Halo :victory:

To bude prva laserovanka z juznej strany?? :victory:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Return to “Rest room // Rest Room”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests