
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Čo ma teší...
Re: Čo ma teší...
ja som kolegovi k 60-ke kúpil nožík a bol lacnejší, ako tvoje boty


žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: Čo ma teší...
Tiež som po nich pozeral, ale aj keď som slovenský učiteľ, budilár nie je nekonečný 
Re: Čo ma teší...
Halo
Tu je nova galerka na gpm:
http://gpm.pl/galeria-uzytkownikow/maly ... romwell-ic
Celkom vydareny model
az teda na tu snurku a trocha kryvy pas, vsetko na jednotku 
Jo a ivantovky chybajuce
Tu je nova galerka na gpm:
http://gpm.pl/galeria-uzytkownikow/maly ... romwell-ic
Celkom vydareny model
Jo a ivantovky chybajuce
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
Re: Čo ma teší...
dnes som rozobral vysavač, čo bol pri kontajnery, malý, spratný, 1400W, reku, čo mu asi tak môže byť, rozobral som ho nakomplet, až mi struna
z navíjača vyletela, budem ju stáčať pol dňa a keď som zistil, že teda je vadná šnúra, urezal som koniec, čo je v bubne a vtedy kolega z Turzovky,
kysučan, vytiahol merák, pripojil na jeden kolík krokodýla, sondou prechádzal po kábli a samozrejme, že kábel, obidve žily, sú prerušené 2 cm
od vidlice, stačilo ju urezať, vymeniť a vysavač ide jak hodinky, hlavne, že som ani len netušil, že taký merák má

z navíjača vyletela, budem ju stáčať pol dňa a keď som zistil, že teda je vadná šnúra, urezal som koniec, čo je v bubne a vtedy kolega z Turzovky,
kysučan, vytiahol merák, pripojil na jeden kolík krokodýla, sondou prechádzal po kábli a samozrejme, že kábel, obidve žily, sú prerušené 2 cm
od vidlice, stačilo ju urezať, vymeniť a vysavač ide jak hodinky, hlavne, že som ani len netušil, že taký merák má
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: Čo ma teší...
Halo
Klasika
ked robit jednoducho je nuda

Klasika
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
- martin1807 | 31
- 2K+
- Posts: 2772
- Name: Martin Bilý
- Location: Medzilaborce/ Praha
Re: Čo ma teší...
Mna tesi, že je leto, celkovo pohodička a o polroku sa mi podarilo dokonciť daky ten model zase
čoskoro pridám aj fotky 
- Štefan Húska | 44
- 2K+
- Posts: 2701
- Name: Štefan Húska
- Location: Saalbach Österreich
Re: Čo ma teší...
Že mi prišli od Atlona dezény na Fiat 508 lazik a k tomu pribalený fantastický darček v podobe kohútikov rôznych veľkostí a tvarov. Ďakujem kamarát, hádam sa ti niekedy odplatím niečím pozitívnym

Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu
Musím lepiť kým mám slinu
Re: Čo ma teší...
Nie nadarmo sa hovorí dvakrát meraj a raz rež... a samozrejme, že kábel, obidve žily, sú prerušené 2 cm
od vidlice, stačilo ju urezať, vymeniť a vysavač ide jak hodinky
Re: Čo ma teší...
Halo
To bude prva laserovanka z juznej strany??
To bude prva laserovanka z juznej strany??
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests