TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

GPM

Moderator: Trak-Tor

Weselan | 51
Posts: 188
Name: Michal
Location: Veselí nad Moravou
Contact:

Re: GPM

Postby Weselan » 11 Jun 2015 20:46

TK 3.Cena 40 zlotých.

User avatar
majos | 51
Posts: 927
Name: Marian
Location: Planeta Zem. So vsetkymi pros and cons.

Re: GPM

Postby majos » 11 Jun 2015 21:28

Soudruzi podrazeli.... este ze ma to nelaka. Uz aby zacali robit papieraky v Kitanii. Hladaj paralelu v plaste... m
Zilinsky primat(or) v starej forme. Aj Anicka z Cadecky:)
https://www.youtube.com/watch?v=MaR3eZJEQIs
A dalsi Janko:
https://www.youtube.com/watch?v=BBbQbMWQF1o

Weselan | 51
Posts: 188
Name: Michal
Location: Veselí nad Moravou
Contact:

Re: GPM

Postby Weselan » 12 Jun 2015 21:45

Lodička-cena 110 zlotých

Weselan | 51
Posts: 188
Name: Michal
Location: Veselí nad Moravou
Contact:

Re: GPM

Postby Weselan » 14 Jun 2015 06:15

Armata CANET 100 mm,cena 35 zlotých

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: GPM

Postby vasik1 » 15 Aug 2015 13:01

GPM ponúklo nové náhľady:

85 mm armata plot 52-K M1939



http://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/85-mm-ar ... 52-k-m1939

Sd.Kfz 251/23



http://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/sd-kfz-251/23

sIG 33 (Sturminfanteriegeschütz 33 B)



http://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/sig-33-s ... schtz-33-b

T-34/76 "ZITADELLE"



http://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/t-34/76-zitadelle

T-55 ENIGMA



http://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/t-55-enigma

Moje prvé dojmy sú trocha rozpačité. Celé to je nejaké "krabičkové", ale snáď si nájdu svojich staviteľov :shocked:

User avatar
jacky | 54
Posts: 363
Name: miro
Location: DS

Re: GPM

Postby jacky » 18 Aug 2015 21:28

vasik1 úplne s tebou súhlasím, od GPM sme zvyknutí na iné modely :confuse:

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: GPM

Postby Trak-Tor » 31 Aug 2015 13:47

Digitálna tlač robí zázraky.
Staršie modely RAFAŁA CIESIESIELSKIEGO v nových kabátoch.
Podľa popisu každý je možné postaviť v jednoduchšej, alebo zložitejšej verzii.




:wink:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: GPM

Postby Trak-Tor » 31 Aug 2015 13:51

A aby som nezabudol, toto má už obálku:



:bad smile:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
Sumec | 33
Posts: 850
Name: Adam
Location: Trenčín

Re: GPM

Postby Sumec » 31 Aug 2015 14:04

Meter na meter, to je kolos :shocked:
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Weselan | 51
Posts: 188
Name: Michal
Location: Veselí nad Moravou
Contact:

Re: GPM

Postby Weselan » 02 Sep 2015 19:16

Kolos už má i cenu-150 zlotých,v akci s lejzry za 200 zlotých.

Return to “Nové modely na trhu // New Models at the Market”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest