TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Čo ma teší...
Re: Čo ma teší...
Ano, ale je prezleceny za Jozkina
Re: Čo ma teší...
Re: Čo ma teší...
to museli byt super vojnove hry. tipnem si :stojaci vojak,prvy z pravej strany
Re: Čo ma teší...
sobota - Porsche muzeum Stuttgart 
Re: Čo ma teší...
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Re: Čo ma teší...
konečne po 2 mes. skoro permanentnej nasrkakanosti ma veci pomaly prestávajú rozčuľovať a začínam mať chuť aj do lepenia (to menej) a aj do modelovania (to trošku viac), niečo pre Trak-Tora, toto som zbúchal za dva večery (nieje to síce nič moc, ale aspoň princíp funguje)

výnimku tvorí internetové pripojenie, po odhodlaní sa na paušál klasicky začal blbnúť, lagovať, skrátka viac nejde ako ide, ale aspoň som na nete menej
výnimku tvorí internetové pripojenie, po odhodlaní sa na paušál klasicky začal blbnúť, lagovať, skrátka viac nejde ako ide, ale aspoň som na nete menej
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: Čo ma teší...
co je to?vyzera to ako plavak na fordson snow devil
Re: Čo ma teší...
v podstate áno, kedysi dávno som robil niečo podobné na kolene, ale rád by som časom také dva protibežné plechové 
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests