No ja by som bol trošku zdržanlivý... ak som správne pochopil ten popis, jedná sa len o rekolor 20 rokov starého modelu...
Možno bude prekreslený na PC, zaujímavá kamufláž, ale nečakal by som zázraky...
Q: nemozem spravit len tak zeby dobre bulo...musi byt najlepsi