TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Čo ma teší...
Re: Čo ma teší...
Právě jsem po 5 letech dokončil katedrálu a tím splnil novoroční předsevzetí. Ještě nejsem takovej lempl.
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem
Re: Čo ma teší...
halo
jano spravil s ivanom (metalsoftom) rozhovor
je tam aj videjko
http://www.eastmodels.sk/clanky/122/roz ... -gump.html
jano spravil s ivanom (metalsoftom) rozhovor
http://www.eastmodels.sk/clanky/122/roz ... -gump.html
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
Re: Čo ma teší...
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
Re: Čo ma teší...
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
Re: Čo ma teší...
Teší ma že po 13 hodinovom čakaní na výsledky z poslednej skúšky, si môžem odľahnúť s tým že skúšky mám za sebou a teraz šup lepiť kým mám voľno 
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80
"An architect's dream is an engineer's nightmare."
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80
"An architect's dream is an engineer's nightmare."
Re: Čo ma teší...
Gratulujem. V stredu je stretko, mozes to prist zapit 
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Re: Čo ma teší...
Gratulujem aj ja.
A ak to není tajomstvom, prezraď čo študuješ.
A ak to není tajomstvom, prezraď čo študuješ.
Re: Čo ma teší...
Nemá to byť prečo tajomstvom
Pozemné staviteľstvo a tu v Žiline je to dokonca 4 ročný bakalár 
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80
"An architect's dream is an engineer's nightmare."
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80
"An architect's dream is an engineer's nightmare."
Re: Čo ma teší...
halo
nic si z toho nerob, niektori studovali bakalara aj sest rokov
nic si z toho nerob, niektori studovali bakalara aj sest rokov
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
Re: Čo ma teší...
Myslim, ze tuna chodil aj bracho. Viem si predstavit... Jeho Diplomovka 7 cm na vysku/...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests