https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/w ... rawerowane
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
GPM
Moderator: Trak-Tor
Re: GPM
Neviem kam to dať, ak som dal príspevok do zlého vlákna poprosím presunúť.
Dnes som natrafil na novu zaujimavu stránku http://www.pdf.gpm.pl . Daju sa tam zakúpiť modely od GPM v PDF formáte a potom si ich doma vytlačiť. Maju dlho nezohnatelné modely, ale čo je najdôležitejšie stoja iba par drobných. Ceny sú okolo 8 zlotych. Nejedna sa o Warez teda dúfam
Dnes som natrafil na novu zaujimavu stránku http://www.pdf.gpm.pl . Daju sa tam zakúpiť modely od GPM v PDF formáte a potom si ich doma vytlačiť. Maju dlho nezohnatelné modely, ale čo je najdôležitejšie stoja iba par drobných. Ceny sú okolo 8 zlotych. Nejedna sa o Warez teda dúfam
"Trying Is the First Step towards Failure" – Homer Simpson
Re: GPM
super, len keby mi to nevyhadzuje :
Vaše pripojenie nie je súkromné
Útočníci sa môžu pokúsiť ukradnúť vaše informácie z webu www.pdf.gpm.pl (napríklad heslá, správy alebo kreditné karty). Ďalšie informácie
NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID
a na každom prehliadači
Vaše pripojenie nie je súkromné
Útočníci sa môžu pokúsiť ukradnúť vaše informácie z webu www.pdf.gpm.pl (napríklad heslá, správy alebo kreditné karty). Ďalšie informácie
NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID
a na každom prehliadači
Armin is the best
Re: GPM
super, len keby mi to nevyhadzuje :
Vaše pripojenie nie je súkromné
Útočníci sa môžu pokúsiť ukradnúť vaše informácie z webu http://www.pdf.gpm.pl (napríklad heslá, správy alebo kreditné karty). Ďalšie informácie
NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID
a na každom prehliadači
je to TEST a ešte to robia ... cize treba cakat časom by to malo byt ako originlana stránka
Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150 ..... áno, mám doma laser
Re: GPM
Tuším som sem už dlhšie nič nepridal...

Pe-2 dokonca aj v československej verzii (v ktorej ale zjavne pokašľali výsostné znaky na krídlach...
) :
No nekúp to...
Pe-2 dokonca aj v československej verzii (v ktorej ale zjavne pokašľali výsostné znaky na krídlach...
No nekúp to...
- Štefan Húska | 44
- 2K+
- Posts: 2701
- Name: Štefan Húska
- Location: Saalbach Österreich
Re: GPM
Traktor, nič nepokašlali, predsa vieš, že poliaci nič nenechávajú na náhodu
, len nedali všetky strany, aby si to niekto neskopčil, len malú ukážku
Opracowanie :Rafał Ciesielski
2 wesje malowania: Polska i Czechosłowacka
Opracowanie :Rafał Ciesielski
2 wesje malowania: Polska i Czechosłowacka
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu
Musím lepiť kým mám slinu
Re: GPM
Pišta, hovorím o tých znakoch na krídlach čs verzie.Traktor, nič nepokašlali, predsa vieš, že poliaci nič nenechávajú na náhodu, len nedali všetky strany, aby si to niekto neskopčil, len malú ukážku
![]()
Opracowanie :Rafał Ciesielski
2 wesje malowania: Polska i Czechosłowacka
Ak to je takto aj na modely, tak je to zle. Sú tam prehodené farby (modrá má smerovať dopredu).
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests