TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

GPM

Moderator: Trak-Tor

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: GPM

Postby vasik1 » 04 Jul 2017 23:01

Gpm nám (resp. Vám) bojovkárom pripravilo ďalšiu zeleninku:

https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/w ... rawerowane


User avatar
buki | 39
Posts: 230
Name: Michal
Location: Martin

Re: GPM

Postby buki » 07 Sep 2017 20:32

Neviem kam to dať, ak som dal príspevok do zlého vlákna poprosím presunúť.
Dnes som natrafil na novu zaujimavu stránku http://www.pdf.gpm.pl . Daju sa tam zakúpiť modely od GPM v PDF formáte a potom si ich doma vytlačiť. Maju dlho nezohnatelné modely, ale čo je najdôležitejšie stoja iba par drobných. Ceny sú okolo 8 zlotych. Nejedna sa o Warez teda dúfam
"Trying Is the First Step towards Failure" – Homer Simpson

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: GPM

Postby Fito » 07 Sep 2017 20:48

Zaujimave, vyzera to teda všelijako.
Kontaktoval som Gregorza z GPM, nech sa k tomu vyjadrí.
Dám Vám vedieť.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: GPM

Postby Fito » 08 Sep 2017 08:38

This is the official GPM store. It is a legitimate GPM. This is a test. very please for cryptic attention, we will correct.

pozdrawiam
GPM - Grzegorz Pomorski

Takze, smelo do toho :victory:
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
atlon | 48
Pán laserov
Posts: 1668
Name: attila
Location: Nitra, Levice
Contact:

Re: GPM

Postby atlon » 08 Sep 2017 10:44

super, len keby mi to nevyhadzuje :

Vaše pripojenie nie je súkromné

Útočníci sa môžu pokúsiť ukradnúť vaše informácie z webu www.pdf.gpm.pl (napríklad heslá, správy alebo kreditné karty). Ďalšie informácie
NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID

a na každom prehliadači :P
Armin is the best

User avatar
tatra813 | 30
Posts: 490
Name: Peter
Location: Banská Bystrica

Re: GPM

Postby tatra813 » 08 Sep 2017 14:30

super, len keby mi to nevyhadzuje :

Vaše pripojenie nie je súkromné

Útočníci sa môžu pokúsiť ukradnúť vaše informácie z webu http://www.pdf.gpm.pl (napríklad heslá, správy alebo kreditné karty). Ďalšie informácie
NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID

a na každom prehliadači :P

je to TEST a ešte to robia ... cize treba cakat časom by to malo byt ako originlana stránka :big smile:
Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150 ..... áno, mám doma laser

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: GPM

Postby Fito » 08 Sep 2017 17:04

Jediné čo je zatiaľ problém je to, že nemajú platný certifikát, preto to hádže tú chybu.
Dá sa cez to preklikať až na stránku.
Ale nieto sa asi kam ponáhlať, on potom ohlási oficiálne spustenie cez oznam na GPM.PL
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: GPM

Postby Trak-Tor » 23 Jan 2018 09:57

Tuším som sem už dlhšie nič nepridal... :P



Pe-2 dokonca aj v československej verzii (v ktorej ale zjavne pokašľali výsostné znaky na krídlach... :beat brick:) :

No nekúp to...
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
Štefan Húska | 44
2K+
Posts: 2701
Name: Štefan Húska
Location: Saalbach Österreich

Re: GPM

Postby Štefan Húska » 23 Jan 2018 10:07

Traktor, nič nepokašlali, predsa vieš, že poliaci nič nenechávajú na náhodu :haha: , len nedali všetky strany, aby si to niekto neskopčil, len malú ukážku :wink:

Opracowanie :Rafał Ciesielski
2 wesje malowania: Polska i Czechosłowacka
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: GPM

Postby Trak-Tor » 23 Jan 2018 10:21

Traktor, nič nepokašlali, predsa vieš, že poliaci nič nenechávajú na náhodu :haha: , len nedali všetky strany, aby si to niekto neskopčil, len malú ukážku :wink:

Opracowanie :Rafał Ciesielski
2 wesje malowania: Polska i Czechosłowacka
Pišta, hovorím o tých znakoch na krídlach čs verzie.
Ak to je takto aj na modely, tak je to zle. Sú tam prehodené farby (modrá má smerovať dopredu).
:wink:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Return to “Nové modely na trhu // New Models at the Market”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests