TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Pokec

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Pokec

Postby toudi_sk » 29 Jun 2018 16:42

tiež sa pripájam ku gratulácii :victory:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
tatra813 | 30
Posts: 490
Name: Peter
Location: Banská Bystrica

Re: Pokec

Postby tatra813 » 29 Jun 2018 19:00

Ďakujem Vám páni :victory:
Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150 ..... áno, mám doma laser

User avatar
Roman | 52
4K+
Posts: 4352
Name: Roman
Location: doma

Re: Pokec

Postby Roman » 27 Jul 2018 19:33

vsetci co chceli ist zajtra 28.7. na vojnove hry do stareho tekova zostanu doma.
vojnove hry su zrusene,je vysoko pravdepodobne ze navzdy.
dovod: nejaky sorosoid udal hlavneho organizatora,vysledok udania je ze mu doliezli sudruhovia z naka,teraz ma problemy.

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: Pokec

Postby petopato » 28 Jul 2018 16:10

Co vy si vojíne Kefalíne, predstavujete pod takovým slovem "sorosoid"?

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: Pokec

Postby iconmaster » 03 Aug 2018 17:52

zeby to bolo nieco ako solenoid? solenoid dava, sorosoid udava :P

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Pokec

Postby Fito » 08 Aug 2018 21:21

Chlapi, jedna otázka.
Keď tak kukáte na fórum, čo vidíte v riadku adresy ?
máte tam HTTPS , alebo sa nájde ešte niekto, komu sa to zobrazuje postarom iba ako HTTP ?
Ak by sa našlo viac jedincov, ktorým sa to zobrazuje bez S, nemusíte písať všetci, stačí mi info od dvoch troch, ďakujem.

Vcelku dôležitá vec, google sa chystá od septembra označovať nezabezpečené weby ako "potencionálne škodlivé" , tak sme už teda na fóre zapli zabezpečenie dopredu.. (to je to písmenko S v adrese) ....
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
tatra813 | 30
Posts: 490
Name: Peter
Location: Banská Bystrica

Re: Pokec

Postby tatra813 » 08 Aug 2018 21:47

u mna na googli je to stále bez "s"
Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150 ..... áno, mám doma laser

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Pokec

Postby toudi_sk » 08 Aug 2018 22:09

ako spúšťaš fórum?
ja som to spustil zo (starej) záložky a mal som http, ale keď som niečo pozrel (refresh), tak to už je https, rovno som si uložil novú záložku a tá je už https

Firefox Quantum v 61.0.1 (64-bit)
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
tatra813 | 30
Posts: 490
Name: Peter
Location: Banská Bystrica

Re: Pokec

Postby tatra813 » 08 Aug 2018 23:32

Díky toudi :) vyriešená vec, lebo ja som to spúšťal zo starej záložky po novom to už ide pekne zabezpečené s - S-kom :victory:
Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150 ..... áno, mám doma laser

User avatar
Ing. Spendlik | 44
Posts: 367
Name: Tomáš
Contact:

Re: Pokec

Postby Ing. Spendlik » 09 Aug 2018 12:01

A nemal by toto riešiť redirect v htacces súbore?

Return to “Rest room // Rest Room”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest