TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Pokec
Re: Pokec
pekné, ja som z toho videl akurát valec, možno ho mám aj v archlieve
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: Pokec
Pred stavbou modelu si nezabudni vždy zistiť to najdôležitejšie. Či sa daný model vôbec aj dá reálne zlepiť....alebo to hodíš po pár dňoch do koša. Čo by nebolo pri poľských modeloch a zvlášť u modeliku nič neobvyklé.Čo hovoríte na môj výber?
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.
Re: Pokec
Nebo taky záměrná provokace a hack LED obrazovky s reklamou. Ale každej vidí, co chce, no.
https://www.unian.info/kiev/10451337-cy ... -fest.html
https://www.unian.info/kiev/10451337-cy ... -fest.html
- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: Pokec
a nahodou sa to objavilo na internetoch, kde vsetci vieme ze sa nachadza iba a len cista pravda 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests
