Postby mimapnd » 10 Mar 2017 23:33
Yo,
keby nebolo fotky na podlozke, tak neverim, ze je model v stovke... uz sa ani necudujem. ked vidim, ze je model od siridla, proste odlozim sanku a som cool.
Len sa chcem opytat, pises, ze je to PMHT, to kedy vydali?