TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Orlik

Moderator: Trak-Tor

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: Orlik

Postby petopato » 10 Dec 2020 21:41

Radšej mohli tie fotky z betastavby na obálku, sú presne také, ké by som čakal na upútanie ... :wink:

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: Orlik

Postby Trak-Tor » 30 Mar 2021 08:16

Jeden veterán, ktorý už asi zabudol, ako sa sem dávajú príspevky, mi napísal, že to tu flákam...
:doubt:

-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Orlik

Postby toudi_sk » 30 Mar 2021 17:02

ten kríženec Lippisch- Horten- Focke Wulf je tak zúfalý, až sa mi páči :haha:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

Peter Bucek | 45
Posts: 94
Name: Jack
Location: Banská Bystrica

Re: Orlik

Postby Peter Bucek » 31 Mar 2021 11:20

Tak ten Ka-29 vyzerá naozaj dobre. Normálne má šancu postúpiť do užšieho finále o môj nasledujúci model (ktoré sa bude konať v ďalekej budúcnosti :big smile: ) Určite si ale nájde cestu do archívu plného modelov od Halinského..
Len tak ďalej Orlik - viacej takýchto modelov...

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: Orlik

Postby Trak-Tor » 21 Sep 2021 19:39

Budúce novinky:


A Orlik začal predávať pohľadnice za pár šupov:


Viac tu: sklep.orlik-models.pl/widokowki
A ku každej objednávke dávajú jednu náhodne zdarma.
Zaujímavé.
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: Orlik

Postby Trak-Tor » 17 Jan 2022 14:43

Už o pár dní budú dostupné dve odložené novinky.
Prvým modelom je Malá raketová loď, projekt 660M, možnosť zhotovenia jednej z troch jednotiek: ORP ORKAN, ORP GROM a ORP PIORUN. Model v mierke 1:100. Autor: Anton Jakunin.
Druhým modelom je britská jadrová ponorka ASTUTE HMS AMBUSH v mierke 1:200. Autor: Łukasz Fuczek.
Viac informácií už čoskoro.
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Orlik

Postby Fito » 21 Apr 2022 13:10

- 171. Ścigacz Rzeczny KU-30, skal 1/100 w cenie det 20 PLN,
Image-

172. Samochód wyścigowy serii DTM- Mercedes Benz C DTM kierowcy Rolanda Asch, skala 1/24 w cenie det 30 PLN,
Image

- 173. Samochód wyścigowy serii DTM- Mercedes Benz C DTM kierowcy Kurta Thiim, skala 1/24 w cenie det 30 PLN,
Image

- 174. Samochód wyścigowy serii DTM- Mercedes Benz C DTM kierowcy Klausa Ludwig, skala 1/24 w cenie det 30 PLN,
Image
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Orlik

Postby mimapnd » 21 Apr 2022 19:12

mmmm. toto smrdi s.........u. :P

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Orlik

Postby Fito » 26 Jun 2022 08:36

Dva nové modely pre Jolausa


...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
developer10 | 41
Posts: 1429
Name: Peter
Location: Spišská Nová Ves
Contact:

Re: Orlik

Postby developer10 » 23 Nov 2022 14:04

Pre mňa aktuálna novinka birotorových vrtuľníkov - tentokrát tandémokoptéra Piasecki H-21C Shawnee v troch farebných kombináciách, jedna nápadne pekná a dve také vojenské no :bad smile:
Samozrejme lejzere a kabínka tiež.


...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Return to “Nové modely na trhu // New Models at the Market”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests