Skutočne, super práca a foto? No kandidát na foto mesiaca.
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Bazilika SV:EGÍDIA - Bardejov
Re: Bazilika SV:EGÍDIA - Bardejov
Krásne. Rovnako verím, že to bude vydané. Je podobný Prešovskej konkatedrále.
Skutočne, super práca a foto? No kandidát na foto mesiaca.

Skutočne, super práca a foto? No kandidát na foto mesiaca.
Re: Bazilika SV:EGÍDIA - Bardejov
super, teší ma každý model zo Slovenska, obzvlášť architektúry
- martin1807 | 31
- 2K+
- Posts: 2772
- Name: Martin Bilý
- Location: Medzilaborce/ Praha
Re: Bazilika SV:EGÍDIA - Bardejov
Veľmi pekná stavba.
Dúfam, že sa podarí ho niekedy dotiahnuť do konca.

Dúfam, že sa podarí ho niekedy dotiahnuť do konca.
Re: Bazilika SV:EGÍDIA - Bardejov
Dalsia nadhera do partie nasich pamiatok! Krasne goticke okna, ako nazivo 
Re: Bazilika SV:EGÍDIA - Bardejov
Ešte k Bardejovu doklep. Napriek tomu, že vydanie je zatiaľ v nedohľadne, pokračujem na dokončení kým to mám v pamäti. Mám očíslované a zastavil som sa na čísle 153. Návodné kresby sú takmer hotové. Už rozmýšľam nad pokračovaním. Mám tam niekoľko horúcich kandidátov. Za všetky, Jakub z Levoče a potom taký zabudnutý Štítnik. Podklady by boli a trochu chuti by to ešte chcelo. S radosťou som prijal správu, že Marián Hlaváč sa pripomenul novou vystrihovačkou, super !
Laco - BaJ

Laco - BaJ
Re: Bazilika SV:EGÍDIA - Bardejov
Bardejov nemá chybu. A pokud by se podařilo vydání bylo by to super jako doplnění kostela z Prešova.
A Jakub z Levoče by byl parádní.
A ještě se zeptám, je nějaký posun s případným vydáním kostela ze Spišského Štvrtku?
A Jakub z Levoče by byl parádní.
A ještě se zeptám, je nějaký posun s případným vydáním kostela ze Spišského Štvrtku?
Re: Bazilika SV:EGÍDIA - Bardejov
Spišský Štvrtok odpočíva v šuflíku. Po nedávnej debate s redakciou "F" to vyzerá, že kniha asi bude. Tam by som zrealizoval aj niektoré šuflíkové projekty. Ono aj tie Košice driemu. Na vydanie bude pádny dôvod, zasa svoj vek akosi zaokrúhlim, čím sa zaradím ešte do rizikovejšej skupiny.
Laco - BaJ
Laco - BaJ
Re: Bazilika SV:EGÍDIA - Bardejov
Laco děkuji za odpověď, která mě potěšila. To by byla paráda, kdyby se podařilo Spišský Štvrtok vydat.
Zavzpomínal bych na své skoro tříleté působení v okolí Levoče, takže Jakub z Levoče a Spišský Štvrtok by byla pro mě super vzpomínka ve vitríně.
A když k tomu přidám prešovskou konkatedrálu, kterou už mám v archivu a čeká na slepení tak vzpomínka bude kompletní.
Zavzpomínal bych na své skoro tříleté působení v okolí Levoče, takže Jakub z Levoče a Spišský Štvrtok by byla pro mě super vzpomínka ve vitríně.
A když k tomu přidám prešovskou konkatedrálu, kterou už mám v archivu a čeká na slepení tak vzpomínka bude kompletní.
Re: Bazilika SV:EGÍDIA - Bardejov
Nádherné niečo. Tu som mal birmovku, tu sme krstili syna...
Je možné tento model nejakým spôsobom kúpiť, aj keď ešte nie je vydaný?
Je možné tento model nejakým spôsobom kúpiť, aj keď ešte nie je vydaný?
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests