TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Cestný valec NV-15E/ander74/1:32
Moderators: iconmaster, braintech
Re: Cestný valec NV-15E/ander74/1:32
velmi pekne. chybaju skla v oknach 
Re: Cestný valec NV-15E/ander74/1:32
Možno áno, ale robil som model podľa fotiek ktoré sú v prvom príspevku. Vo Zvolene stoji tiež jeden valec a ten tiež okná nemá. Tu je foto:velmi pekne. chybaju skla v oknach
https://www.google.com/maps/@48.5686694 ... 312!8i6656
To Jarek : viem že tie svetlá nie sú celkom ok, ale zatiaľ ich prerábať nebudem. Či bude model dostupný to neviem. Uvidíme.
Re: Cestný valec NV-15E/ander74/1:32
Gratulujem parada, nahodou 24 nebude....
Re: Cestný valec NV-15E/ander74/1:32
Parada, velmi pekny valec.
Re: Cestný valec NV-15E/ander74/1:32
Ahoj, tak tady jsi se mi trefil do vzpomínek a do vkusu. Parádní práce, koukal jsem na to s otevřenými ústy. Bomba!
Re: Cestný valec NV-15E/ander74/1:32
Dufam, ze sa Ander nenahneva,
spolu s Anderom a Braintechom sme spiskali betu, uz je to samozrejme nejaky ten piatok, urcite veci sme opravili, upravili, pridali, pribudne aj druha verzia strechy a zopar doplnenych veci, ale celok ako valec je cca ok. Radost lepit.

Tak zatial sa lucime a este sa ozveme.
M.
spolu s Anderom a Braintechom sme spiskali betu, uz je to samozrejme nejaky ten piatok, urcite veci sme opravili, upravili, pridali, pribudne aj druha verzia strechy a zopar doplnenych veci, ale celok ako valec je cca ok. Radost lepit.
Tak zatial sa lucime a este sa ozveme.
M.
Re: Cestný valec NV-15E/ander74/1:32
Velice hezký kousek, paráda, taky se mě vrací vzpomínky na klukovská léta, když stál u nás v ulici a lezli jsme po něm 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests