TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Cestný valec NV-15E/ander74/1:32

Moderators: iconmaster, braintech

User avatar
Roman | 52
4K+
Posts: 4352
Name: Roman
Location: doma

Re: Cestný valec NV-15E/ander74/1:32

Postby Roman » 17 Feb 2019 16:41

velmi pekne. chybaju skla v oknach :wink:

User avatar
ander74 | 51
Posts: 521
Name: andrej
Location: Zvolen

Re: Cestný valec NV-15E/ander74/1:32

Postby ander74 » 18 Feb 2019 07:55

velmi pekne. chybaju skla v oknach :wink:
Možno áno, ale robil som model podľa fotiek ktoré sú v prvom príspevku. Vo Zvolene stoji tiež jeden valec a ten tiež okná nemá. Tu je foto:
https://www.google.com/maps/@48.5686694 ... 312!8i6656

To Jarek : viem že tie svetlá nie sú celkom ok, ale zatiaľ ich prerábať nebudem. Či bude model dostupný to neviem. Uvidíme.

omron22 | --
Posts: 755
Name: Lubo

Re: Cestný valec NV-15E/ander74/1:32

Postby omron22 » 18 Feb 2019 14:28

Gratulujem parada, nahodou 24 nebude....

User avatar
LuPa | 50
Posts: 1325
Name: Lubo
Location: Bratislava

Re: Cestný valec NV-15E/ander74/1:32

Postby LuPa » 18 Feb 2019 23:48

Parada, velmi pekny valec.

vladaZ | --
Posts: 116
Name: vladaZ

Re: Cestný valec NV-15E/ander74/1:32

Postby vladaZ » 08 Mar 2019 08:33

Ahoj, tak tady jsi se mi trefil do vzpomínek a do vkusu. Parádní práce, koukal jsem na to s otevřenými ústy. Bomba!

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Cestný valec NV-15E/ander74/1:32

Postby mimapnd » 23 Jun 2021 23:49

Dufam, ze sa Ander nenahneva,
spolu s Anderom a Braintechom sme spiskali betu, uz je to samozrejme nejaky ten piatok, urcite veci sme opravili, upravili, pridali, pribudne aj druha verzia strechy a zopar doplnenych veci, ale celok ako valec je cca ok. Radost lepit.

Tak zatial sa lucime a este sa ozveme.
M.

User avatar
mory | 44
Posts: 745
Name: Tomáš Morávek
Location: Hrochův Týnec ČR
Contact:

Re: Cestný valec NV-15E/ander74/1:32

Postby mory » 25 Jun 2021 08:15

Velice hezký kousek, paráda, taky se mě vrací vzpomínky na klukovská léta, když stál u nás v ulici a lezli jsme po něm :big smile:

Return to “Stavebné a iné stroje // Construction & Other Machinery”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests