TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info

Forum rules

  • Táto sekcia slúži na komerčné ponuky predaja/kúpy modelov a modelárskeho príslušenstva, ktoré predajcovia ponúkajú v rámci výkonu podnikateľskej činnosti.
  • Administrátor fóra nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a pravdivosť tu uvedených ponúk, pričom z predaja v tejto sekcii uvedeného tovaru mu neplynie žiaden zisk.

V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info

Postby mimapnd » 08 Sep 2012 21:52

...a lepte...
Last edited by mimapnd on 19 Jun 2024 19:13, edited 89 times in total.

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk

Postby Oliver » 22 Sep 2021 09:26

Super, to som rád. Takže najbližšie predvianočné kolo? Aby som vedel kedy si dať pripomienku. :bad smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk

Postby mimapnd » 22 Sep 2021 09:32

Super, to som rád. Takže najbližšie predvianočné kolo? Aby som vedel kedy si dať pripomienku. :bad smile:
Ano ano,
vianocna skupinovka 2021 bude najblizsie.
M.

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk

Postby Oliver » 22 Sep 2021 10:33

Ok, potom objednám. :)
Ďakujem.
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Saskardin | 52
Posts: 449
Name: Martin
Location: Bratislava

Re: Papierovy-Modelar.sk

Postby Saskardin » 23 Sep 2021 09:17

Ahoj Matúš,

pri najbližšom kole objednávky by bolo možné objednať aj článkové pásy z od Drafmodel?
Konkrétne tieto:

- https://www.drafmodel.pl/akcesoria-do-m ... 8aeND_AwO0
- https://www.drafmodel.pl/accessory-for- ... 8dF6Ku4LEY

Ďakujem.
Jasne, pridam dalsieho vydavatela :victory: .
M.
Tak ešte Draccus-a a bude to dokonalé :-D Ak teda má vlastný obchod, niečo je na allegro.pl
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell

Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)

User avatar
kreyson79 | 47
Posts: 115
Name: Roman Kryston

Re: Papierovy-Modelar.sk

Postby kreyson79 » 23 Sep 2021 09:20


Jasne, pridam dalsieho vydavatela :victory: .
M.
Tak ešte Draccus-a a bude to dokonalé :-D Ak teda má vlastný obchod, niečo je na allegro.pl
už len alegro, eshop nemá ale s nim je radosť obchodovať ,Krysztof je seriózny
hotovo: Lokomotíva KÖFF II Angraf
na stole : Siemens Halske Bo WAK

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Postby mimapnd » 18 Oct 2021 17:44

Helou,
viaceri mi vypisujete lubostne esemesky, wassupy, messengere, ssky, tak napisem tutok, aby sa Vam nedockavcom na dusi ulavilo :haha:
Vianocna skupinovka bude, este najeky tyzden, dva vyckam a vsetky info a vydavatelstva spisem a mozete vypisovat :victory:
Tak zatial len tolko.
M.

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Postby Oliver » 18 Oct 2021 17:47

Tešíme sa. :victory:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
WanRayen | 49
Papierovy Kopernik
Posts: 3272
Name: Tino
Location: Prievidza
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Postby WanRayen » 18 Oct 2021 18:08

Ďakujeme. Každopádne. Tešíme sa :victory: :victory:

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Postby Fito » 18 Oct 2021 19:14

Chceš to tu premazať, alebo sa v tom vyznáš?

Enyvej, berieš aj protihodnotu? Trebars 20 littov benzínu alebo také niečo, keď tak kukám čo sa u Vás deje...

A ten Draccus bude teda?
Edit: objednafka:
Draccus
Plech slzickovy
A oneee
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)

Postby mimapnd » 18 Oct 2021 20:25

Chceš to tu premazať, alebo sa v tom vyznáš?

Enyvej, berieš aj protihodnotu? Trebars 20 littov benzínu alebo také niečo, keď tak kukám čo sa u Vás deje...

A ten Draccus bude teda?
Helou,
netreba precistit, vyznam sa zatial.
S benzinom je to uz lepsie, ale ja sa len smejem, lebo sa vozim na bicykli vsade. Ale bol to brutus ten prvy tyzden, zapchy boli sialene.
Draccus - chystam sa mu napisat, co a ako.
Zatim cus
M.

Return to “e-shopy // e-shops”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests