TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info

Forum rules

  • Táto sekcia slúži na komerčné ponuky predaja/kúpy modelov a modelárskeho príslušenstva, ktoré predajcovia ponúkajú v rámci výkonu podnikateľskej činnosti.
  • Administrátor fóra nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a pravdivosť tu uvedených ponúk, pričom z predaja v tejto sekcii uvedeného tovaru mu neplynie žiaden zisk.

V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info

Postby mimapnd » 08 Sep 2012 21:52

...a lepte...
Last edited by mimapnd on 19 Jun 2024 19:13, edited 89 times in total.

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - 25.11.21

Postby Fito » 23 Nov 2021 08:25

...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
kreyson79 | 47
Posts: 115
Name: Roman Kryston

Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - 25.11.21

Postby kreyson79 » 26 Nov 2021 01:45

Ahoj Matúš ja si poprosím toto
1x T2D Śląsk : https://modelik.pl/2101-slask-p-1827.html
1x ŚLĄSK laser : https://modelik.pl/2101w-slask-laser-p-1830.html
1 x Lokomotywa elektryczna E 92 : https://sklep.orlik-models.pl/modele-ka ... -e-92.html
1x DŹWIG "SIEDLECKI"-wyciety laserem : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... ty-laserem
1x DŹWIG "OSTROWIECKI" HO-wyciety laserem : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... ty-laserem
1x DŹWIG obrotowy z zasiekiem HO -wyciety laserem : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... ty-laserem
1x Ł-34 GPM 560 (wznowienie RENOVA MODEL) Komplet Model i zestaw laserowy : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/p ... w-laserowy[/quote]
hotovo: Lokomotíva KÖFF II Angraf
na stole : Siemens Halske Bo WAK

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - SPRACOVANIE 26.11.21

Postby mimapnd » 26 Nov 2021 09:21

Dobre ranko vsetci,
nazbierala sa Vas pekna kopka. Tymto vyhlasujem ukoncenie skupinovky DEC/JAN21. Dnes vecer Vam zacnu chodit vypalnicke ssky s rekapitulaciou (ktoru si prekontrolujte) a s pokynmi kolko a kam.
Dakujem :victory:
M.

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - OBJEDNANE 2.12..21

Postby mimapnd » 26 Dec 2021 17:35

Takže páni,
prišli mi skoro všetky balíky... čakám ešte na GPM, Modelik (tí ešte týždeň pred Vianocami pustili Poľsko, ale odvtedy, ani chýru, ani slychu...) a Draccus (ten písal, že čaká na lasery...a zatiaľ ništ).
Čiže, tí, čo neobjednali od vyššie spomenutých, sú už zabalený a budú poslaný zajtra/utorok najneskôr.
Tak len toľko zatiaľ.
M.

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - BALI SA 26.12.2021

Postby mimapnd » 30 Dec 2021 13:01

Helou,
vcera som nieco odovzdal v trencine, dnes som poslal posledne obalky a baliky postou. Uz mi ostava poslat poslednu zasielkovnu a jeden osobny odber a fajront.
Tentokrat sa nas zislo 30. Celkom ste sa vosli na 10 stran A4... No baliaci masaker...
Nieco neprislo, jedny lasery prisli v katastrofalnom stave... reklamacie som uz poposielal, cakam, niektore vydavatelstva/pbchody maju dovolenku.
Ked budem mat trosku viac volneho casu, spravim nejaku podrobnejsiu statistiku.
Na sklad pribudli nejake nove modely a doplnky od Answer, Orlik, Shipyard, SeaHorse, DrafModel, Modelik, PMHT...
Este mi neprisiel Draccus... divne... ticho na pěšine...
Ak su otazky, piste.
Cus
M.
PS: Uz teraz sa tesim na dalsiu skupinovku cca o 6 mesiacov (bude aj Hal, :fingers crossed:.).

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - ODOSLANE 99% - 30.12.2021

Postby Oliver » 30 Dec 2021 13:40

Ahoj Matúš,

ja si síce obsah skontrolujem až v stredu, ale verím, že to bude všetko v poriadku. Chcem ti ešte raz a verejne za všetkých poďakovať. Dať to dohromady pre 30 ľudí z XY stránok je určite veľmi náročné. Takže ďakujeme. :big smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

JurkOo | 26
Posts: 92
Name: Juraj Kajan
Location: MT

Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - ODOSLANE 99% - 30.12.2021

Postby JurkOo » 03 Jan 2022 18:24

Kedysi bola na e-shope k dispozícií aj priehľadná fólia na zasklenie. Vypredala sa alebo ju len ja neviem nájsť? Chcel som sa spýtať kedy bude zas k dispozícii a či sa jednalo vlastnosťami skôr o tú ako dáva RW (mierne namodralá) alebo tú akú dáva napríklad AK Modely (transparentná bez farby)?

User avatar
WanRayen | 49
Papierovy Kopernik
Posts: 3272
Name: Tino
Location: Prievidza
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - ODOSLANE 99% - 30.12.2021

Postby WanRayen » 03 Jan 2022 20:40

Matúš, ďakujem za ďalšie kolo. Všetko prišlo. Veľká vďaka. :victory: :victory: :wink:

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - ODOSLANE 99% - 30.12.2021

Postby Fito » 03 Jan 2022 23:32

Rovnako sa pripájam k ďakovačom, síce neprišlo všetko čo som chcel, aaaaale to preto že ježiško vie, že som neposlúchal.
Aj tak dík, zase je čo listovať.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - ODOSLANE 99% - 30.12.2021

Postby mimapnd » 04 Jan 2022 15:38

Kedysi bola na e-shope k dispozícií aj priehľadná fólia na zasklenie. Vypredala sa alebo ju len ja neviem nájsť? Chcel som sa spýtať kedy bude zas k dispozícii a či sa jednalo vlastnosťami skôr o tú ako dáva RW (mierne namodralá) alebo tú akú dáva napríklad AK Modely (transparentná bez farby)?
Cau Juraj,
momentalne nie je skladom, tusim bola mierne namodrala ako pises, ale mam uz dalsiu varku zajednanu, uvidim v akej kvalite dorazi...
M. :victory:

Return to “e-shopy // e-shops”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest