TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info
Forum rules
V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
- Táto sekcia slúži na komerčné ponuky predaja/kúpy modelov a modelárskeho príslušenstva, ktoré predajcovia ponúkajú v rámci výkonu podnikateľskej činnosti.
- Administrátor fóra nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a pravdivosť tu uvedených ponúk, pričom z predaja v tejto sekcii uvedeného tovaru mu neplynie žiaden zisk.
Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info
...a lepte...
Last edited by mimapnd on 19 Jun 2024 19:13, edited 89 times in total.
Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - 25.11.21
Som rád že som stihol uzávierku
1x slzičkový 449
1x slzičkový 450
1x dvojslzičkový 447
1x https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... 25-modelik
1x https://sklep.gpm.pl/akcesoria/elementy ... -tabliczki
1x https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... rzemyslowa
1x https://papermodeling.net/index.php?rou ... uct_id=835
1x slzičkový 449
1x slzičkový 450
1x dvojslzičkový 447
1x https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... 25-modelik
1x https://sklep.gpm.pl/akcesoria/elementy ... -tabliczki
1x https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... rzemyslowa
1x https://papermodeling.net/index.php?rou ... uct_id=835
Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - 25.11.21
Ahoj Matúš ja si poprosím toto
1x T2D Śląsk : https://modelik.pl/2101-slask-p-1827.html
1x ŚLĄSK laser : https://modelik.pl/2101w-slask-laser-p-1830.html
1 x Lokomotywa elektryczna E 92 : https://sklep.orlik-models.pl/modele-ka ... -e-92.html
1x DŹWIG "SIEDLECKI"-wyciety laserem : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... ty-laserem
1x DŹWIG "OSTROWIECKI" HO-wyciety laserem : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... ty-laserem
1x DŹWIG obrotowy z zasiekiem HO -wyciety laserem : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... ty-laserem
1x Ł-34 GPM 560 (wznowienie RENOVA MODEL) Komplet Model i zestaw laserowy : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/p ... w-laserowy[/quote]
1x T2D Śląsk : https://modelik.pl/2101-slask-p-1827.html
1x ŚLĄSK laser : https://modelik.pl/2101w-slask-laser-p-1830.html
1 x Lokomotywa elektryczna E 92 : https://sklep.orlik-models.pl/modele-ka ... -e-92.html
1x DŹWIG "SIEDLECKI"-wyciety laserem : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... ty-laserem
1x DŹWIG "OSTROWIECKI" HO-wyciety laserem : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... ty-laserem
1x DŹWIG obrotowy z zasiekiem HO -wyciety laserem : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... ty-laserem
1x Ł-34 GPM 560 (wznowienie RENOVA MODEL) Komplet Model i zestaw laserowy : https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/p ... w-laserowy[/quote]
hotovo: Lokomotíva KÖFF II Angraf
na stole : Siemens Halske Bo WAK
na stole : Siemens Halske Bo WAK
Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - SPRACOVANIE 26.11.21
Dobre ranko vsetci,
nazbierala sa Vas pekna kopka. Tymto vyhlasujem ukoncenie skupinovky DEC/JAN21. Dnes vecer Vam zacnu chodit vypalnicke ssky s rekapitulaciou (ktoru si prekontrolujte) a s pokynmi kolko a kam.
Dakujem
M.
nazbierala sa Vas pekna kopka. Tymto vyhlasujem ukoncenie skupinovky DEC/JAN21. Dnes vecer Vam zacnu chodit vypalnicke ssky s rekapitulaciou (ktoru si prekontrolujte) a s pokynmi kolko a kam.
Dakujem
M.
Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - OBJEDNANE 2.12..21
Takže páni,
prišli mi skoro všetky balíky... čakám ešte na GPM, Modelik (tí ešte týždeň pred Vianocami pustili Poľsko, ale odvtedy, ani chýru, ani slychu...) a Draccus (ten písal, že čaká na lasery...a zatiaľ ništ).
Čiže, tí, čo neobjednali od vyššie spomenutých, sú už zabalený a budú poslaný zajtra/utorok najneskôr.
Tak len toľko zatiaľ.
M.
prišli mi skoro všetky balíky... čakám ešte na GPM, Modelik (tí ešte týždeň pred Vianocami pustili Poľsko, ale odvtedy, ani chýru, ani slychu...) a Draccus (ten písal, že čaká na lasery...a zatiaľ ništ).
Čiže, tí, čo neobjednali od vyššie spomenutých, sú už zabalený a budú poslaný zajtra/utorok najneskôr.
Tak len toľko zatiaľ.
M.
Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - BALI SA 26.12.2021
Helou,
vcera som nieco odovzdal v trencine, dnes som poslal posledne obalky a baliky postou. Uz mi ostava poslat poslednu zasielkovnu a jeden osobny odber a fajront.
Tentokrat sa nas zislo 30. Celkom ste sa vosli na 10 stran A4... No baliaci masaker...
Nieco neprislo, jedny lasery prisli v katastrofalnom stave... reklamacie som uz poposielal, cakam, niektore vydavatelstva/pbchody maju dovolenku.
Ked budem mat trosku viac volneho casu, spravim nejaku podrobnejsiu statistiku.
Na sklad pribudli nejake nove modely a doplnky od Answer, Orlik, Shipyard, SeaHorse, DrafModel, Modelik, PMHT...
Este mi neprisiel Draccus... divne... ticho na pěšine...
Ak su otazky, piste.
Cus
M.
PS: Uz teraz sa tesim na dalsiu skupinovku cca o 6 mesiacov (bude aj Hal, :fingers crossed:.).
vcera som nieco odovzdal v trencine, dnes som poslal posledne obalky a baliky postou. Uz mi ostava poslat poslednu zasielkovnu a jeden osobny odber a fajront.
Tentokrat sa nas zislo 30. Celkom ste sa vosli na 10 stran A4... No baliaci masaker...
Nieco neprislo, jedny lasery prisli v katastrofalnom stave... reklamacie som uz poposielal, cakam, niektore vydavatelstva/pbchody maju dovolenku.
Ked budem mat trosku viac volneho casu, spravim nejaku podrobnejsiu statistiku.
Na sklad pribudli nejake nove modely a doplnky od Answer, Orlik, Shipyard, SeaHorse, DrafModel, Modelik, PMHT...
Este mi neprisiel Draccus... divne... ticho na pěšine...
Ak su otazky, piste.
Cus
M.
PS: Uz teraz sa tesim na dalsiu skupinovku cca o 6 mesiacov (bude aj Hal, :fingers crossed:.).
Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - ODOSLANE 99% - 30.12.2021
Ahoj Matúš,
ja si síce obsah skontrolujem až v stredu, ale verím, že to bude všetko v poriadku. Chcem ti ešte raz a verejne za všetkých poďakovať. Dať to dohromady pre 30 ľudí z XY stránok je určite veľmi náročné. Takže ďakujeme.
ja si síce obsah skontrolujem až v stredu, ale verím, že to bude všetko v poriadku. Chcem ti ešte raz a verejne za všetkých poďakovať. Dať to dohromady pre 30 ľudí z XY stránok je určite veľmi náročné. Takže ďakujeme.
Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - ODOSLANE 99% - 30.12.2021
Kedysi bola na e-shope k dispozícií aj priehľadná fólia na zasklenie. Vypredala sa alebo ju len ja neviem nájsť? Chcel som sa spýtať kedy bude zas k dispozícii a či sa jednalo vlastnosťami skôr o tú ako dáva RW (mierne namodralá) alebo tú akú dáva napríklad AK Modely (transparentná bez farby)?
Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - ODOSLANE 99% - 30.12.2021
Matúš, ďakujem za ďalšie kolo. Všetko prišlo. Veľká vďaka.

Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - ODOSLANE 99% - 30.12.2021
Rovnako sa pripájam k ďakovačom, síce neprišlo všetko čo som chcel, aaaaale to preto že ježiško vie, že som neposlúchal.
Aj tak dík, zase je čo listovať.
Aj tak dík, zase je čo listovať.
Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - ODOSLANE 99% - 30.12.2021
Cau Juraj,Kedysi bola na e-shope k dispozícií aj priehľadná fólia na zasklenie. Vypredala sa alebo ju len ja neviem nájsť? Chcel som sa spýtať kedy bude zas k dispozícii a či sa jednalo vlastnosťami skôr o tú ako dáva RW (mierne namodralá) alebo tú akú dáva napríklad AK Modely (transparentná bez farby)?
momentalne nie je skladom, tusim bola mierne namodrala ako pises, ale mam uz dalsiu varku zajednanu, uvidim v akej kvalite dorazi...
M.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest