TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info

Forum rules

  • Táto sekcia slúži na komerčné ponuky predaja/kúpy modelov a modelárskeho príslušenstva, ktoré predajcovia ponúkajú v rámci výkonu podnikateľskej činnosti.
  • Administrátor fóra nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a pravdivosť tu uvedených ponúk, pričom z predaja v tejto sekcii uvedeného tovaru mu neplynie žiaden zisk.

V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info

Postby mimapnd » 08 Sep 2012 21:52

...a lepte...
Last edited by mimapnd on 19 Jun 2024 19:13, edited 89 times in total.

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - ODOSLANE 99% - 30.12.2021

Postby mimapnd » 04 Jan 2022 15:54

MENŠIA REKAPITULÁCIA malej skupinovky DEC/JAN2021:
zišlo sa Vás 30 pacientov... nejaké číselká:
Pacient 27 - 48 produktov, kusov 59 ks. Bol to boj ale dal som to.
Pacient 28 - 33 produktov, spolu 34 ks.
Pacient 30 - 26 produktov, spolu 29 ks.
A ešte tu bol Pacient 29 - 19 produktov násobil a dal to na 34ks.

Vydavatelia: 11... dal som to v kusoch, pretože niektoré produkty/modely sa opakovali a to sa mi už nechcelo s tým až tak hrať... :bad smile:
Orlik - 119ks
GPM - 48ks
Answer - 48ks
Draf Model - 28ks
Seahorse - 23ks
Bumaznoje - 22ks
Modelik - 18ks
Plastikard - 11ks
Draccus - 6ks
Shipyard - 3ks
Neptunia - 1ks

Tak už sa len dočkať Draccus a môžem to na kompletku uzatvoriť.
Zatiaľ sa majte a lepte. Máte toho dosť. Toho Wildcata by som chcel vidieť, alebo tú Pragu od Answer, alebo... no, idem slintať niekde do rohu :haha:
Čus M.

User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: Papierovy-Modelar.sk

Postby sony » 04 Jan 2022 17:49

wau :shocked: slušná kôpka... to dalo fakt prácu s tým pobojovať.
Klobúkom dolu! Super prácu robíš pre nás modelárov so svojou polovičkou :victory:
Papierový člen plastikového klubu

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk

Postby Trak-Tor » 04 Jan 2022 18:38

Hm...
Jedno číslo ti chýba.
?? kg
:wink:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk

Postby mimapnd » 04 Jan 2022 19:53

Hm...
Jedno číslo ti chýba.
?? kg
:wink:
pffffff. Tak to teda nemám Traktúrku. Z niektorých vydavateľstviev som musel objednať aj do eshopu inak by mi to neposlali, takže váha by bola e!e nedobrá. Ale najťažšia objednávka, čo som posielal mala viac ako 5kg.
Ale takto z poštových info, GPM bolo 8,3kg, Modelik 6,9kg.
Cus
M.

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk

Postby iconmaster » 04 Jan 2022 20:03

Kks, to si niekomu posielal 5 kg modelov? :jawbone: Archívy praskajú vo švíkoch.
Ale čo, máme tu vysokú infláciu, tak treba investovať do cenných papierov :haha:

User avatar
WanRayen | 49
Papierovy Kopernik
Posts: 3272
Name: Tino
Location: Prievidza
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk

Postby WanRayen » 04 Jan 2022 21:58

Kks, to si niekomu posielal 5 kg modelov? :jawbone: Archívy praskajú vo švíkoch.
Ale čo, máme tu vysokú infláciu, tak treba investovať do cenných papierov :haha:
Asi tak. :victory: :haha: :haha:

User avatar
developer10 | 41
Posts: 1429
Name: Peter
Location: Spišská Nová Ves
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk

Postby developer10 » 04 Jan 2022 22:00

Ičo keď si to tak vezmeš tak v dnešnej dobe nemáš problém tých 5kg dosiahnuť, posledne som bral 3modely z GPMka (hej hej, nestihol Som uzávierku tejto hromadky…) a len Stražak má s lasermi vyše pol kila v 2D… Už tie šmikajdy nie sú také malé dvojstrany ako časákový formát no…

Matúš všetka česť!

Trimce še!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk

Postby Trak-Tor » 04 Jan 2022 22:08

No, ja som narážal na časy, keď modely dovážal Fito.
Vtedy sme tipovali, koľko bude celá objednávka vážiť.
Víťaz tuším občas aj vyhral pár listov papiera...
Proste, staré dobré časy.
:wink:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
kreyson79 | 47
Posts: 115
Name: Roman Kryston

Re: Papierovy-Modelar.sk

Postby kreyson79 » 04 Jan 2022 22:13

Siastok priatelia. Aj ja sa pripojím k dakovaniu.Matúš odviedol kus práce. Keď som čítal rekapituláciu tak tie čísla sú ohromné. Len moja zásielka 5 modelov mala 2.5 kg. Som rád za Matúša a jeho vôľu sa s tým sa zapodievať. Takže ešte raz dakovala :victory:
hotovo: Lokomotíva KÖFF II Angraf
na stole : Siemens Halske Bo WAK

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk

Postby iconmaster » 04 Jan 2022 22:19

Ičo keď si to tak vezmeš tak v dnešnej dobe nemáš problém tých 5kg dosiahnuť, posledne som bral 3modely z GPMka (hej hej, nestihol Som uzávierku tejto hromadky…) a len Stražak má s lasermi vyše pol kila v 2D… Už tie šmikajdy nie sú také malé dvojstrany ako časákový formát no…
To je pravda. Veď už niektoré veľké lokomotívy od Poliakov, čo boli tlačené na A3 a hrúbkou zošita boli už možno aj 1,5 cm, vážili celkom dosť.

Ale nič to nemení na tom, že rastúcou váhou modelu rastie aj potrebný čas na zlepenie. Možno by bola zaujímavá štatistika, že kto koľko kg vystrihovačiek vie spracovať (t.j. zlepiť) za rok :P

Return to “e-shopy // e-shops”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest