TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info

Forum rules

  • Táto sekcia slúži na komerčné ponuky predaja/kúpy modelov a modelárskeho príslušenstva, ktoré predajcovia ponúkajú v rámci výkonu podnikateľskej činnosti.
  • Administrátor fóra nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a pravdivosť tu uvedených ponúk, pričom z predaja v tejto sekcii uvedeného tovaru mu neplynie žiaden zisk.

V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info

Postby mimapnd » 08 Sep 2012 21:52

...a lepte...
Last edited by mimapnd on 19 Jun 2024 19:13, edited 89 times in total.

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: Papierovy-Modelar.sk

Postby mimapnd » 19 Oct 2022 19:12

Matúš niečo robíš zle, všetci ťa len chvália, zamysli sa nad sebou :scorn:
Fito,
budem sa musieť polepšiť. :bad smile: :bad smile:
Hoši holky,
chceli by ste ďalšiu vianočno-pocianočnú skupinovku :victory: ? Už ani neviem ktorú.
Čus
M.

User avatar
Matej | 38
Posts: 1171
Name: parkourista
Location: Mojtín, okres PU

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dáme si vianočkovku?

Postby Matej » 19 Oct 2022 19:17

Tak ja už som ti vypisoval SS-ku, že hej takže za mňa istooo..
Aktuálne: ZIL 131 AC40

Hotovo: BAT-M / A-10 Warthog

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dáme si vianočkovku?

Postby spider » 19 Oct 2022 19:21

Musíme využiť výhodný kurz, ja som za :victory:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
johnny7 | 42
Wykonawca
Posts: 2874
Name: Jano
Location: Prievidza

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dáme si vianočkovku?

Postby johnny7 » 19 Oct 2022 21:30

Určite. Potrebujem cepielke, matice a bohvie co este
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

User avatar
kreyson79 | 47
Posts: 115
Name: Roman Kryston

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dáme si vianočkovku?

Postby kreyson79 » 19 Oct 2022 21:31

Tiež som za :victory:
hotovo: Lokomotíva KÖFF II Angraf
na stole : Siemens Halske Bo WAK

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dáme si vianočkovku?

Postby Oliver » 20 Oct 2022 15:24

Potrebujem jeden AK5, takže áno. :big smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Jano 100 | 56
Pán plachetníc
Posts: 1520
Name: Jano
Location: Humenné, Na Podskalku 62

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dáme si vianočkovku?

Postby Jano 100 » 20 Oct 2022 17:46

ÁNO :victory:

Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

User avatar
WanRayen | 49
Papierovy Kopernik
Posts: 3272
Name: Tino
Location: Prievidza
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dáme si vianočkovku?

Postby WanRayen » 20 Oct 2022 19:07

áno, áno :victory:

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dáme si vianočkovku?

Postby toudi_sk » 20 Oct 2022 19:07

Určite, keď už nemám prehľad, čo mám pod posteľou, tak je jedno, čo objednám, aj tak to nezlepím. :victory:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
skromny | 52
Posts: 147
Location: Bratislava, konecne...

Re: Papierovy-Modelar.sk - Dáme si vianočkovku?

Postby skromny » 20 Oct 2022 19:54

za mna tiez dobry napad, zucastnim sa rad...
podpis

Return to “e-shopy // e-shops”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests