TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Orlik

Moderator: Trak-Tor

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: Orlik

Postby Trak-Tor » 23 Nov 2022 15:07

Tak toto som obdivoval už keď to maník (kangaroo) na konraduse vyrábal:
konradus.com/forum

Super, že sa to podarilo aj vydať.
Má tam aj veľa iných zaujímavých kúskov.
Niektoré dal aj na stiahnutie.
:)
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: Orlik

Postby Trak-Tor » 23 Nov 2022 15:23

Inak v tejto várke dali aj jednu lokomotívku:

Niečo pre fajnšmekrov...
:P
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
Saskardin | 52
Posts: 449
Name: Martin
Location: Bratislava

Re: Orlik

Postby Saskardin » 24 Nov 2022 10:55

Inak v tejto várke dali aj jednu lokomotívku:

Niečo pre fajnšmekrov...
:P
Pekná...zmestí sa do vitríny, nie ako tá nová elektrická od Modelleru (ktorú si kôli tomu zrejme nekúpim - fakt sú to príšerné obludy, a cena dosť ujetá). Možno sa dám presvedčiť :big smile:
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell

Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)

User avatar
martin1807 | 31
2K+
Posts: 2772
Name: Martin Bilý
Location: Medzilaborce/ Praha

Re: Orlik

Postby martin1807 » 17 Mar 2023 01:26

Bayraktar TB-2


AN-14

Na stole:
Naposledy dokončené: Praga S5T-3 ORKAN, Tatra 815 S1
Galéria

Martin1807

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: Orlik

Postby Trak-Tor » 19 Jul 2023 11:16

Nenovinky:


-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: Orlik

Postby Trak-Tor » 07 Sep 2023 16:15

Opäť staršie modely, ale vraj vynovené, s menšími úpravami:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: Orlik

Postby Trak-Tor » 18 Dec 2023 22:57



A jedna staronovinka (veríme, že trochu zmodernizovaná):
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: Orlik

Postby spider » 02 Feb 2024 14:10

Dve novinky :big smile:
Volvo 244

Volvo 245

Model 45 PLN a lasery na 20.
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: Orlik

Postby iconmaster » 02 Feb 2024 19:46

Pekný pohrebák :victory:
Aj mi boli podvedome známe tieto modely, predpokladám, že je to reedícia modelov Łukasza Fuczeka.

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: Orlik

Postby spider » 02 Feb 2024 19:52

Áno, bude to asi ono. Nie sú to síce nejak extra detailné modely, ale ako nejaký doplnok do diorámy v podobe odstaveného vraku by to bolo fajn. Konečne zmena po tých “Polonezoch a Staroch” :victory:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

Return to “Nové modely na trhu // New Models at the Market”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest