konradus.com/forum
Super, že sa to podarilo aj vydať.
Má tam aj veľa iných zaujímavých kúskov.
Niektoré dal aj na stiahnutie.
Moderator: Trak-Tor
Pekná...zmestí sa do vitríny, nie ako tá nová elektrická od Modelleru (ktorú si kôli tomu zrejme nekúpim - fakt sú to príšerné obludy, a cena dosť ujetá). Možno sa dám presvedčiť
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest