TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
modelárska súťaž Sliač / 5.7.2025
Re: modelárska súťaž Sliač / 5.7.2025
S kým sa vidím? Mimochodom dnes je posledný deň online registrácia 
- juraj_ziacik | 43
- Posts: 1547
- Name: Gergej
- Location: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
- Contact:
Re: modelárska súťaž Sliač / 5.7.2025
Ja by som aj šiel, ale akcia bola neskoro ohlásená a navyše mám nasmerované na hvezdáreň.... Tak snáď o rok. Som zvedavý na fotky zo súťaže.
Hey Hou, Let´s Go!
Re: modelárska súťaž Sliač / 5.7.2025
Škoda ja by som rád šiel, ale máme rodinnú akciu.
- juraj_ziacik | 43
- Posts: 1547
- Name: Gergej
- Location: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
- Contact:
Re: Reportáže z akcií
Takto to dopadne keď sa zanedbá propagácia a zbabraný názov súťaže a výstavy (súťaž plastikových modelárov Sliač). Vyhradiť v dnešnej dobe súťaž len pre jednu časť modelárskej sekcie je hazardovanie. Prišlo by omnoho viacej modelárov. Tak to aj dopadlo, poloprázdne stoly...
Veľká škoda.
Hey Hou, Let´s Go!
Re: modelárska súťaž Sliač / 5.7.2025
Edit: príspevky presunuté z témy reportáže z akcii
A nemôže to byť tým, že tie fotky robil ešte kým tam nikto nebol?Alebo pretože sú prázdniny?
Alebo pretože veľa "nás" bolo na Hvezdárni?
Nie každá súťaž je Nitra, a snáď sa organizátori poučia.
-
666Morlock | --
- Posts: 80
Re: modelárska súťaž Sliač / 5.7.2025
ˇAno fotky som robil skôr,stoly boli plné.
- juraj_ziacik | 43
- Posts: 1547
- Name: Gergej
- Location: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
- Contact:
Re: modelárska súťaž Sliač / 5.7.2025
Tak potom očakávam fotky plných stolov a modelov. Samozrejme že tak vzniká možnosť zavádzania a zlej mienky o súťaži. Z týchto fotiek to tak vyznelo..... 
Hey Hou, Let´s Go!
-
666Morlock | --
- Posts: 80
Re: modelárska súťaž Sliač / 5.7.2025
Bol som lenivý fotiť,ospravedlňujem sa 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest