TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

toudi_sk

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

toudi_sk

Postby toudi_sk » 11 Sep 2011 10:53

[spoil="hvezdáreň"]samovar s komínom
drevo do samovaru
sekera
lampáš
brúsne kamene na nožíky
vzduchovky
diabolky
formy na bombírované boky pneumatík
betu steampunkového lietadla, teda 4. verziu trupu a trojplošník
Martin1807 - zelená (?) kniha vystrihovačiek
iconmaster - kniha Tatra nesmrtelná[/spoil]

[spoil="Brno"]čln
pumpy
kocky
tričká
truhlička
centy
bezpečnostný pás[/spoil]

[spoil="Hrádok"]kuk[/spoil]

[spoil="bobwin"]1x Tatra 111 1:25 - 11,08 €/ 277kč
1ks Tatra 111 1:25 lasery - 8,62 €/ 215kč
1ks Henschel 33 D 1 1:25 - 11,08 €/ 277kč
1ks Henschel 33 D 1 1:25 lasery - 7,54 €/ 188kč
1x M1A2 Abrams 1:25 - 355kč
1x M1A2 Abrams 1:25 laserová kostra - 240kč
1x M1A2 Abrams 1:25 laserové pásy - 345kč
1x Praga V3S + BSS PAJ-1 RW-88 - 14.00€ / 345
1x Tatra 813 S1 8x8 RW-89 - 14.00€ - 345kč

1x PMHT 36 Tatra 815 6x6 NTH - 8.99€/ 225kč
Angraf Famo 09. 1x sdkfz 9 Famo - 18.90€/ 472kč
1x Škoda Rapid 1:24 - 10€/ 250kč
1x Škoda 1100 OHC - 12€/ 300kč

1x GPM-0618 Demag - 15,56€/ 390kč
1x LGPM-GN147 - 8,89€/222kč

1x Š706 MTS 24 - KDH 320P Autodomiešavač AK-11 - 14.50€/362kč

1x Tatra 138 VN 6x6 Expedičné vozidlo "Lambaréné" spolu s prívesom BSS PAJ-1V RW-90 - 19.50€/487kč
1x Praga V3S-S Rychlosklápač RW-91 - 12.50€/ 312kč
1x Praga S5T-2 3S a S5T-3 3S RW-92 - 12.50€ /312kč
1x Praga V3S fekal hovnocuc RW-93 - 13.50€/ 337kč
1x Praga V3S vyslobodzovacie vozidlo RW-94 13.75€/ 343kč
Audi Quattro A2 Leo Pavlík/ Karel Jirátko 1:24 MVModel - 8.95€/ 224kč
4x pružinová minisvorka 25mm - 3.40€/ 85kč
10x modelársky kartón 0.5mm - 3.20€/ 80kč
10x modelársky kartón 1.0mm - 3.30€/ 83kč
5x modelárska fólia - 2.75€/ 69kč
1x STAR 266 PP1 pługopiaskarka - 475kč
poštovné a balné mima fólie - 3.95€/ 99kč
poštovné a balné mima demag - 3.95€/ 99kč
poštovné a balné polovica juraj_ ziacik - 2.65€/ 66kč

zoznam modelov do budúcej objednávky
GPM
1ks DEMAG SdKfz 10/5 & flak 38 1:25, GPM-0614
https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/wozy-bojowe/1/25/demag-sdkfz-10/5-flak-38-1/25
1ks laserové pásy Sdkfz10 1:25, LGPM-GN147
https://sklep.gpm.pl/akcesoria/elementy-laserowe/gasienice/pasy/1/25/sd-kfz-10-demag-wyciete-i-wygrawerowane-laserowo-gasienice
ANSWER
1ks Answer Ural 4320 OSINY 1:25
https://www.answer.pl/en/civilian-vehicles/3963-zil-131-ac-40-137a.html
MODELIK
1ks laserové pásy na Kettenkradt, nr kat. G10
https://modelik.pl/kettenkradt-gasienice-paskow-p-1070.html[/spoil]



potrebujete niečo odmerať a po ruke máte iba monitor alebo tlačiareň?
v podpise wrote:najradšej pchám prachy do modelov pod posteľ
výpočet DPI na tlač px/ mm výpočet bombírovaných pneumatík prepočet mierky
priemer kružnice vpísaného osemuholníka D=2,61*a, kde D je priemer kružnice a a je dĺžka strany osemuholníka
rozmer obrázku na plochu A4 v pixeloch

150 DPI -180 mm ×x 270 mm - 1063 px × 1594 px
179 DPI -180 mm × 270 mm - 1268 px × 1903 px
294 DPI - 180 mm × 270 mm - 2083 px × 3125 px
300 DPI - 180 mm × 270 mm - 2120 px × 3180 px
400 DPI - 180 mm × 270 mm - 2835 px × 4252 px
600 DPI - 180 mm × 270 mm - 4240 px × 6320 px

Image

TuBudúDrísty
[spoil="na najbližšie stretko"][/spoil]

[spoil="zbierka na veniec pre Závisláka"]pesoico
Major
toudi_sk
lowi
ivant
serpens
Dody
sony
trdlo
parkourista
iconmaster
Burton
maaaslo
Fito
pet1972
Panther
buki
majos
vasik1
Paly
Mato78
jozkin
HlavaXXII
petopato
juraig
bodie4
metalsoft[/spoil]
[spoil="zatiaľ zoznam, čo v Brne na výstave"]Aki - fifík s domčekom (zatiaľ u viky)[/spoil]
[spoil="návšteva Brna/ Kroměříža"]Brno
Kroměříž[/spoil]
[spoil="hvezdáreň"][/spoil]
[spoil="zoznam do ďalšej fitovej poľskej objednávky"]kurz kč -> zlotý ×5,31[/spoil]
Last edited by toudi_sk on 23 Jun 2023 17:11, edited 205 times in total.
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: toudi_sk

Postby serpens » 11 Sep 2011 10:54

Nemal som ti kde zablahozelat, tak som ti vlakno zalozil. Ber to ako darcek :haha:

Tak vseko naj k narodkam!
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
pet1972 | 53
Posts: 1827
Name: Peter Kováč
Location: Levice
Contact:

Re: toudi_sk

Postby pet1972 » 11 Sep 2011 11:07

Milan, vsetko naj k narodeninam Ti prajem, vela zdarov a zlepenych modelov, v zivote len to najsamlepsie.

User avatar
Panther | 34
PinkPanther
Posts: 1245
Name: Palo Višňovský
Location: Kuzmice

Re: toudi_sk

Postby Panther » 11 Sep 2011 11:13

Všetko naj prajem :vicotry:

User avatar
pisho66 | 41
Posts: 1431
Name: Martin
Location: Banská Bystrica

Re: toudi_sk

Postby pisho66 » 11 Sep 2011 12:18

[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/aSSeGUYeO4rcyf16JKFM.gif]http://papermodelers.sk/hostimages/aSSeGUYeO4rcyf16JKFM.gif[/imgg]
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: toudi_sk

Postby iconmaster » 11 Sep 2011 12:20

Vsetko najlepsie Milan Image

User avatar
naraznik1 | --
Posts: 39

Re: toudi_sk

Postby naraznik1 » 11 Sep 2011 12:39

Taktiež sa pripájam ku gratulantom,prajem všetko naj.

User avatar
Stuler | 37
Posts: 209
Name: Peter
Location: Trebišov
Contact:

Re: toudi_sk

Postby Stuler » 11 Sep 2011 12:45

Všetko najlepšie, nech sa darí ;-)

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: toudi_sk

Postby vasik1 » 11 Sep 2011 12:50

Všetko najlepšie... :vicotry:

[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/fotG7yfCSt9VnaIlpppS.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/fotG7yfCSt9VnaIlpppS.jpg[/imgg]

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: toudi_sk

Postby Trak-Tor » 11 Sep 2011 13:06

Všetko dobré!!
Ani som netušil, že ti už ťahá na 50! :P
Drž sa!
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Return to “Vitajte! // Welcome!”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest