TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Moderator: Oliver
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
V návode to bolo označené ako S57 a S58 a boli tam len rovné osky ako šablóny. Inak je to jedno, lebo ako som už vyššie písal, neriešim to, lebo na prerábanie je to až moc pracné, som rád, že to mám za sebou, lebo tieto dorábania z drôtov ma hrozne nebavia...
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Som rad, ze pokracujes v stavbe...Skoda ze prefarbujes, ale aj tak super pracicka. Budem sa ucit na tvojich chybach (ak nejake vobec budu) 

Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
JJ presne tak som to myslel ze ci to nemalo byt zahnute
ale nie je to daka velka chby a vo finale staci hodit daku handru alebo daco a hotovo 
ale nie je to daka velka chby a vo finale staci hodit daku handru alebo daco a hotovo 
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
a naco by tam daval handru? podla mna to vyzera dobre aj takto a navyse je to Ruske 

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Mriežky určite zakrývať nebudem.
Takmer všetky podlepované diely obšívky majú na niektorej strane úkos. Nie som si úplne istý či to autor dobre vyrátal, alebo som bol nepresný ja, ale nejako mi to nevyšlo. Problém je v tom, že som to zistil až vtedy, keď som to zliepal, lebo pri skúšobnom skladaní na sucho je samozrejme určitá nepresnosť a tam mi to nevyskočilo. V podstate sú to všetko odchýlky, ktoré nakoniec nebude vidno, ale keby som robil čistostavbu, tak by som mal asi problém.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/vhKqp3hvyUBkHeRWCsHs.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/vhKqp3hvyUBkHeRWCsHs_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/qj9daIqpzJ6WEvTN8KDw.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/qj9daIqpzJ6WEvTN8KDw_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/arpTHoXKusw6X8TuURTH.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/arpTHoXKusw6X8TuURTH_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/7L8qmU6dfCcXzSbIpUnq.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/7L8qmU6dfCcXzSbIpUnq_thumb.jpg[/imgg]
Takmer všetky podlepované diely obšívky majú na niektorej strane úkos. Nie som si úplne istý či to autor dobre vyrátal, alebo som bol nepresný ja, ale nejako mi to nevyšlo. Problém je v tom, že som to zistil až vtedy, keď som to zliepal, lebo pri skúšobnom skladaní na sucho je samozrejme určitá nepresnosť a tam mi to nevyskočilo. V podstate sú to všetko odchýlky, ktoré nakoniec nebude vidno, ale keby som robil čistostavbu, tak by som mal asi problém.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/vhKqp3hvyUBkHeRWCsHs.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/vhKqp3hvyUBkHeRWCsHs_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/qj9daIqpzJ6WEvTN8KDw.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/qj9daIqpzJ6WEvTN8KDw_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/arpTHoXKusw6X8TuURTH.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/arpTHoXKusw6X8TuURTH_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/7L8qmU6dfCcXzSbIpUnq.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/7L8qmU6dfCcXzSbIpUnq_thumb.jpg[/imgg]
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Pěkné petopato, a sem tam nějaká ta nepřesnost na tanku je spíš ku prospěchu.
Už se těším na barvu. 
Už se těším na barvu. 
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
petopato wrote:Mriežky určite zakrývať nebudem.
Nie som si úplne istý či to autor dobre vyrátal, alebo som bol nepresný ja
Tu si ako môžeme tipnúť?
Ale inak je to TIP-TOP (škoda, že to potom zasviníš nejakou syntetikou
)- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Petopato, nenechaj sa odradit, syntetika lepsie ukaze na tanku ako nejaka tlaciarenska farba 

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Tak som dnes strávil celý deň výrobou poklopu pre vodiča. Ten biely "hrebeň" som odrezal a zahodil, lebo som nepochopil ako má byť spracovaný. Diel 157f ešte stále nechápem a tie dve klapky možno len tak pricapnem k vnútorným priezorom periskopu...
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/hH2iCf5zGJoxZ8u6B6qa.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/hH2iCf5zGJoxZ8u6B6qa_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/yHCZqqH6qMa2NGflnubw.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/yHCZqqH6qMa2NGflnubw_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/ZYeT9DSPtu7yckLDq5FJ.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/ZYeT9DSPtu7yckLDq5FJ_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/tIb2bZaP5oH32vV3r4EY.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/tIb2bZaP5oH32vV3r4EY_thumb.jpg[/imgg]
Keďže som niekoľkokrát musel už zlepené diely rozoberať, tak je to celé domrvené ako keby to robil môj kocúr
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/hH2iCf5zGJoxZ8u6B6qa.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/hH2iCf5zGJoxZ8u6B6qa_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/yHCZqqH6qMa2NGflnubw.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/yHCZqqH6qMa2NGflnubw_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/ZYeT9DSPtu7yckLDq5FJ.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/ZYeT9DSPtu7yckLDq5FJ_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/tIb2bZaP5oH32vV3r4EY.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/tIb2bZaP5oH32vV3r4EY_thumb.jpg[/imgg]
Keďže som niekoľkokrát musel už zlepené diely rozoberať, tak je to celé domrvené ako keby to robil môj kocúr

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
co keby si si to behol porovnat zo skutocnym priklopom do kalnej nad hronom? a potom to spravil podla neho? 76 mal priklop taky isty ako 85.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests