TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Moderator: Oliver

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 25 Jul 2011 07:19

V návode to bolo označené ako S57 a S58 a boli tam len rovné osky ako šablóny. Inak je to jedno, lebo ako som už vyššie písal, neriešim to, lebo na prerábanie je to až moc pracné, som rád, že to mám za sebou, lebo tieto dorábania z drôtov ma hrozne nebavia...

User avatar
johnny7 | 42
Wykonawca
Posts: 2874
Name: Jano
Location: Prievidza

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby johnny7 » 25 Jul 2011 08:14

Som rad, ze pokracujes v stavbe...Skoda ze prefarbujes, ale aj tak super pracicka. Budem sa ucit na tvojich chybach (ak nejake vobec budu) :P
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

SCaRY91 | 35
Posts: 649
Name: Domino
Location: Trencin (Juh)
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby SCaRY91 » 25 Jul 2011 08:37

JJ presne tak som to myslel ze ci to nemalo byt zahnute :P ale nie je to daka velka chby a vo finale staci hodit daku handru alebo daco a hotovo :)
Image

User avatar
Dody | 36
Posts: 1245
Name: Dominik
Location: Borský Mikuláš / Ružomberok
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby Dody » 25 Jul 2011 17:42

a naco by tam daval handru? podla mna to vyzera dobre aj takto a navyse je to Ruske :P

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 26 Jul 2011 07:27

Mriežky určite zakrývať nebudem.
Takmer všetky podlepované diely obšívky majú na niektorej strane úkos. Nie som si úplne istý či to autor dobre vyrátal, alebo som bol nepresný ja, ale nejako mi to nevyšlo. Problém je v tom, že som to zistil až vtedy, keď som to zliepal, lebo pri skúšobnom skladaní na sucho je samozrejme určitá nepresnosť a tam mi to nevyskočilo. V podstate sú to všetko odchýlky, ktoré nakoniec nebude vidno, ale keby som robil čistostavbu, tak by som mal asi problém.
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/vhKqp3hvyUBkHeRWCsHs.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/vhKqp3hvyUBkHeRWCsHs_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/qj9daIqpzJ6WEvTN8KDw.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/qj9daIqpzJ6WEvTN8KDw_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/arpTHoXKusw6X8TuURTH.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/arpTHoXKusw6X8TuURTH_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/7L8qmU6dfCcXzSbIpUnq.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/7L8qmU6dfCcXzSbIpUnq_thumb.jpg[/imgg]

User avatar
Brzdič | 40
2K+
Posts: 3092
Name: Ondra
Location: Brno

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby Brzdič » 26 Jul 2011 09:51

Pěkné petopato, a sem tam nějaká ta nepřesnost na tanku je spíš ku prospěchu. :big smile: Už se těším na barvu. :wink:

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby vasik1 » 26 Jul 2011 11:08

petopato wrote:Mriežky určite zakrývať nebudem.
Nie som si úplne istý či to autor dobre vyrátal, alebo som bol nepresný ja

Tu si ako môžeme tipnúť? :wink: :wink: :wink:

Ale inak je to TIP-TOP (škoda, že to potom zasviníš nejakou syntetikou :scorn: )

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby iconmaster » 26 Jul 2011 15:40

Petopato, nenechaj sa odradit, syntetika lepsie ukaze na tanku ako nejaka tlaciarenska farba :P

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 28 Jul 2011 00:06

Tak som dnes strávil celý deň výrobou poklopu pre vodiča. Ten biely "hrebeň" som odrezal a zahodil, lebo som nepochopil ako má byť spracovaný. Diel 157f ešte stále nechápem a tie dve klapky možno len tak pricapnem k vnútorným priezorom periskopu...
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/hH2iCf5zGJoxZ8u6B6qa.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/hH2iCf5zGJoxZ8u6B6qa_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/yHCZqqH6qMa2NGflnubw.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/yHCZqqH6qMa2NGflnubw_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/ZYeT9DSPtu7yckLDq5FJ.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/ZYeT9DSPtu7yckLDq5FJ_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/tIb2bZaP5oH32vV3r4EY.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/tIb2bZaP5oH32vV3r4EY_thumb.jpg[/imgg]
Keďže som niekoľkokrát musel už zlepené diely rozoberať, tak je to celé domrvené ako keby to robil môj kocúr :death:

User avatar
Roman | 52
4K+
Posts: 4352
Name: Roman
Location: doma

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby Roman » 28 Jul 2011 17:25

co keby si si to behol porovnat zo skutocnym priklopom do kalnej nad hronom? a potom to spravil podla neho? 76 mal priklop taky isty ako 85.

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests