TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Moderator: Oliver

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 17 May 2010 19:35

[vcol=10]Image%|Keďže tri moje posledné modely skončili ako darček, vybral som si niečo čo si určite nechám (ak sa aspoň ako-tak podarí) Bude to beh na dlhé trate, pretože je to rozsiahly a detailne prepracovaný model a aby to bolo veselšie, pásy budem robiť origo z vystrihovačky, takže žiadne "padavkopásy"
Rozsah :23 x B4
Návodné kresby :11 x B4[/vcol]

Takže držte palce, budem to potrebovať, ďakujem!
Last edited by petopato on 06 Apr 2012 17:51, edited 1 time in total.

User avatar
Matej | 38
Posts: 1171
Name: parkourista
Location: Mojtín, okres PU

Re: T 34/76 HALINSKI 1:25 by petopato

Postby Matej » 17 May 2010 19:42

Ooo..velmi dobra volba..toto mam v plane po stugovi..urcite budem sledovat..budes len retusovat ci farbit? k pasom musim povedat, ze dobra volba..origos su super ale bude to o nervy..

jeden link na cistostavbu..mozno si uz videl, ale niekto mozno nie..
Aktuálne: ZIL 131 AC40

Hotovo: BAT-M / A-10 Warthog

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T 34/76 HALINSKI 1:25 by petopato

Postby petopato » 17 May 2010 19:53

Vďaka za link, tento ešte na lište nemám.
Čo sa týka retušovania, tomu sa vyhnem, chcel by som leštenku alá Patero...

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: T 34/76 HALINSKI 1:25 by petopato

Postby vasik1 » 17 May 2010 19:53

ÓÓÓ!!!! Pozor, tu sa idú oddeľovať chlapi od chlapcov! Pokukal som toho Poliaka...čo ja viem...nechceš si dať radšej nejaký ľahší vláčik? :dhh: :dhh: :dhh:
Last edited by vasik1 on 17 May 2010 19:54, edited 1 time in total.

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: T 34/76 HALINSKI 1:25 by petopato

Postby spider » 17 May 2010 19:54

ÁNO ! :vicotry:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
ivant | 48
2K+
Posts: 2950
Name: ivan
Location: Brezno

Re: T 34/76 HALINSKI 1:25 by petopato

Postby ivant » 17 May 2010 19:54

tak nech sa darí a pevné nervy s pásmi lebo vyzeraju dost namakane :wink:

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: T--34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby serpens » 17 May 2010 20:00

No este tu sice nic nie je, ale na toto som zvedavy. U teba je zaruka, ze to dotiahnes. Takze parada. Uz vies aj aka bude vysledna povrchovka - marking, alebo ako to nazvat...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby terenkoza » 17 May 2010 20:06

ze aky kaliber sa tu vytahuje :) drzim palce :) mozno sa pridam ;)
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

User avatar
ELEFANT | 54
Posts: 1267
Name: Radek Lamche
Location: Dolní Benešov ČR
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby ELEFANT » 17 May 2010 20:17

Držím palce a pevnou ruku,mám doma takže sleduju ostražitě :vicotry:

User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby sony » 17 May 2010 20:32

ako by povedal človek, ktorého z duše nemusím.. čiže Rytmus.... Si zabil!! :vicotry: :boss:
Papierový člen plastikového klubu

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest