[vcol=10]%|Keďže tri moje posledné modely skončili ako darček, vybral som si niečo čo si určite nechám (ak sa aspoň ako-tak podarí) Bude to beh na dlhé trate, pretože je to rozsiahly a detailne prepracovaný model a aby to bolo veselšie, pásy budem robiť origo z vystrihovačky, takže žiadne "padavkopásy" Rozsah :23 x B4 Návodné kresby :11 x B4[/vcol]
Takže držte palce, budem to potrebovať, ďakujem!
Last edited by petopato on 06 Apr 2012 17:51, edited 1 time in total.
Ooo..velmi dobra volba..toto mam v plane po stugovi..urcite budem sledovat..budes len retusovat ci farbit? k pasom musim povedat, ze dobra volba..origos su super ale bude to o nervy..
No este tu sice nic nie je, ale na toto som zvedavy. U teba je zaruka, ze to dotiahnes. Takze parada. Uz vies aj aka bude vysledna povrchovka - marking, alebo ako to nazvat...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating."Steven K. Roberts