TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Moderator: Oliver

Tak ktory?

SpiDeRov
13
26%
Rado-Wanov
37
74%
 
Total votes: 50
User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 10 Mar 2009 22:36

Off topic: petopato si jak moja mama, ta mi napriklad zakazala davat plachtu na kraza :D :D sak co narobím, ona ma živí :money:
ved lepime pre radost :)

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 10 Mar 2009 22:38

Už sa mi nééchcééé....možno zajtra, ale fakt neviem...
a hotovo bude keď poviem ja :devil:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
juraj_ziacik | 43
Posts: 1547
Name: Gergej
Location: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby juraj_ziacik » 11 Mar 2009 11:42

Ja by som to už nemenil, je to dobré tak ako to je, Petopato má síce pravdu ale aj toto sa mi zdá veľmi reálne, už by som do toho nepatlal......... :boss:
Hey Hou, Let´s Go!

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 11 Mar 2009 16:06

no tak spider je to na tebe ako sa rozhodnes, bud este neco upravis alebo povolis, odbornik na blato ti kraza schvalil :D ja uz mam hotovo, caka sa uz len na teba....
ved lepime pre radost :)

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 11 Mar 2009 16:10

Ok tak ak je to dobré aj tak, tak to už nechám....možno ešte niekedy niečo opravím, ale nateraz je to hotové...
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby petopato » 11 Mar 2009 17:34

Rado-Wan wrote::D ja uz mam hotovo.

Ty sa veľmi neteš, teba som chcel riešiť až potom, keď dokopem Spidera do realnejšej podoby :eyes bleed:
Juraj, sklamal si ma, tak sa teda uspokojte s priemerom :too sad:

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan - HOTOVO

Postby Rado-Wan » 11 Mar 2009 18:49

:angry:
ved lepime pre radost :)

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan - HOTOVO

Postby serpens » 11 Mar 2009 18:53

Peto ale im tu davas do tela :big smile:, ale vypada to tak, ze im to budes musiet ukazat na tvojom krazovi :P

Tak co chalani (spider, radovan) mozem to brat ako ozaj hotove? Mozem spustit hlasovanie? :P
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan - HOTOVO

Postby Rado-Wan » 11 Mar 2009 18:56

v mojom prípade áno,ja na tom uz nič nemením. Kraza mam uloženého na políčke a spokojne zapadá prachom :dhh:
ved lepime pre radost :)

User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby sony » 11 Mar 2009 20:32

rado hod niečo na tú korbu.. :P ...
Papierový člen plastikového klubu

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests