TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Moderator: Oliver

Chimenes | 45
Posts: 346
Name: Josef
Location: Ovčáry

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Chimenes » 22 Jan 2014 21:52

Grandiózní :victory:

100%

terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby terenkoza » 22 Jan 2014 22:24

halo :victory:

gratulujem k dokonceniu a ticho skripem zubami :bad smile:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby iconmaster » 22 Jan 2014 22:46

Pripajam sa ku gratulantom, odviedol si kvalitnu a velmi peknu robotu!
Ak dovolis jedno fakticku od uplneho amatera-patinovaca ohladom patiny: na niektorych miestach mi to pride byt prilis "presne" a rovnomerne zaprasene. Nabuduce skus okrem zaprasenia naznacit aj nejake stekance alebo drobne poskodenia povrchov, ktore rozbiju tu jednoliatost. Inac pecka, a tie detaily :dribble:

User avatar
Paly | 38
Posts: 1805
Name: Paľo

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Paly » 22 Jan 2014 23:18

Ďakujem za pozitívne ohlasy :)
Iconmaster - to veru z patiny sa mám toho veľa čo učiť, aj keď blato, hrdza a všetko dokopy nieje moc pre mňa, ale snáď aspoň to zaprášenie a veci okolo toho ako si spomínal dotiahnem k lepšiemu levelu, aby to nebolo jednoliate.

Mimapnd - trocha "usedená" sedačka by nebola na zahodenie, sám som si to uvedomil, ale už sa mi nič nechcelo prerábať, tak nabudúce :)

Dejv - Krupp už veru má svoj vek a bol to v poradí 2. model v 1:25, ktorý som lepil. Rád by som ho zlepil znova, nakoľko je veľmi dobre a presne spracovaný a ohľadom detailov tam treba upravovať len máločo :big smile:
Last edited by Paly on 22 Jan 2014 23:33, edited 1 time in total.
Live hard, ride easy.

User avatar
pet1972 | 53
Posts: 1827
Name: Peter Kováč
Location: Levice
Contact:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby pet1972 » 22 Jan 2014 23:18

Ej počuj ty koleso :haha: toto mi nejak ušlo, ale parádnô to máš :still dreaming: blahoželám k dokončeniu :victory:

User avatar
Paly | 38
Posts: 1805
Name: Paľo

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Paly » 22 Jan 2014 23:38

Aj tebe ďakujem :)
Na tomto modeli ma priťahovalo práve to, že sa tak často zlepený nevyskytuje. Aj keď je z roku 2003, dá sa z neho vykresať niečo, čo človeka určite poteší :wink:
Ale som smutný z toho, ako to s vydavateľstvom Modelik vyzerá, že z bojovky už nevyšlo veľmi dlho nič, po autorovi W. Rychardovi sa zľahla zem (autor všetkých mojich modelov) a celkovo to už bude s nimi asi len horšie :-(
Live hard, ride easy.

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby petopato » 23 Jan 2014 08:01

Výborne zlepené, pekne nafotené, niet čo dodať :wink: :victory:

User avatar
Jano 100 | 56
Pán plachetníc
Posts: 1520
Name: Jano
Location: Humenné, Na Podskalku 62

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Jano 100 » 23 Jan 2014 10:16

Nádherný model. Niet čo dodať. Gratulujem k úspešnému a veľmi pôsobivému prevedeniu.

Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Fito » 23 Jan 2014 14:07

To mám za to, že do bojoviek moc často nechodím.
Ale našiel som ,niekto bonzol, že sa tu nachádzajú velice zaujímavé fotky....

Veľmi pekný model, a tie kecy okolo toho sa mi tiež páčia, super.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
Foxy | --
Posts: 42
Name: Foxy

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Postby Foxy » 23 Jan 2014 16:33

V prvom rade blahozelam k dokonceniu modelu, je to velmi pekny kusok a tesim sa,ako si ho vyobzeram;-)Pali,ty si riadny talent,okrem modelarciny aj skvelo malujes, takze ked tak nad tym rozmyslam,mozno by si to mohol casom sklbit a skusit navrhnut nejaky svoj model,hm?:-)
Co sa tyka sutaze,tipujem 198,2g:-)
Ps: za chybajuce dlzne a makcene sa ospravedlnujem,ani po roku si nejdem zvyknut na klavesnicu na dotykaci;-)

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests