TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Moderator: Oliver
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
halo
gratulujem k dokonceniu a ticho skripem zubami
gratulujem k dokonceniu a ticho skripem zubami
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Pripajam sa ku gratulantom, odviedol si kvalitnu a velmi peknu robotu!
Ak dovolis jedno fakticku od uplneho amatera-patinovaca ohladom patiny: na niektorych miestach mi to pride byt prilis "presne" a rovnomerne zaprasene. Nabuduce skus okrem zaprasenia naznacit aj nejake stekance alebo drobne poskodenia povrchov, ktore rozbiju tu jednoliatost. Inac pecka, a tie detaily
Ak dovolis jedno fakticku od uplneho amatera-patinovaca ohladom patiny: na niektorych miestach mi to pride byt prilis "presne" a rovnomerne zaprasene. Nabuduce skus okrem zaprasenia naznacit aj nejake stekance alebo drobne poskodenia povrchov, ktore rozbiju tu jednoliatost. Inac pecka, a tie detaily
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Ďakujem za pozitívne ohlasy
Iconmaster - to veru z patiny sa mám toho veľa čo učiť, aj keď blato, hrdza a všetko dokopy nieje moc pre mňa, ale snáď aspoň to zaprášenie a veci okolo toho ako si spomínal dotiahnem k lepšiemu levelu, aby to nebolo jednoliate.
Mimapnd - trocha "usedená" sedačka by nebola na zahodenie, sám som si to uvedomil, ale už sa mi nič nechcelo prerábať, tak nabudúce
Dejv - Krupp už veru má svoj vek a bol to v poradí 2. model v 1:25, ktorý som lepil. Rád by som ho zlepil znova, nakoľko je veľmi dobre a presne spracovaný a ohľadom detailov tam treba upravovať len máločo
Iconmaster - to veru z patiny sa mám toho veľa čo učiť, aj keď blato, hrdza a všetko dokopy nieje moc pre mňa, ale snáď aspoň to zaprášenie a veci okolo toho ako si spomínal dotiahnem k lepšiemu levelu, aby to nebolo jednoliate.
Mimapnd - trocha "usedená" sedačka by nebola na zahodenie, sám som si to uvedomil, ale už sa mi nič nechcelo prerábať, tak nabudúce
Dejv - Krupp už veru má svoj vek a bol to v poradí 2. model v 1:25, ktorý som lepil. Rád by som ho zlepil znova, nakoľko je veľmi dobre a presne spracovaný a ohľadom detailov tam treba upravovať len máločo
Last edited by Paly on 22 Jan 2014 23:33, edited 1 time in total.
Live hard, ride easy.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Ej počuj ty koleso
toto mi nejak ušlo, ale parádnô to máš
blahoželám k dokončeniu 
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Aj tebe ďakujem
Na tomto modeli ma priťahovalo práve to, že sa tak často zlepený nevyskytuje. Aj keď je z roku 2003, dá sa z neho vykresať niečo, čo človeka určite poteší
Ale som smutný z toho, ako to s vydavateľstvom Modelik vyzerá, že z bojovky už nevyšlo veľmi dlho nič, po autorovi W. Rychardovi sa zľahla zem (autor všetkých mojich modelov) a celkovo to už bude s nimi asi len horšie
Na tomto modeli ma priťahovalo práve to, že sa tak často zlepený nevyskytuje. Aj keď je z roku 2003, dá sa z neho vykresať niečo, čo človeka určite poteší
Ale som smutný z toho, ako to s vydavateľstvom Modelik vyzerá, že z bojovky už nevyšlo veľmi dlho nič, po autorovi W. Rychardovi sa zľahla zem (autor všetkých mojich modelov) a celkovo to už bude s nimi asi len horšie
Live hard, ride easy.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Nádherný model. Niet čo dodať. Gratulujem k úspešnému a veľmi pôsobivému prevedeniu.
Jano
Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
To mám za to, že do bojoviek moc často nechodím.
Ale našiel som ,niekto bonzol, že sa tu nachádzajú velice zaujímavé fotky....
Veľmi pekný model, a tie kecy okolo toho sa mi tiež páčia, super.
Ale našiel som ,niekto bonzol, že sa tu nachádzajú velice zaujímavé fotky....
Veľmi pekný model, a tie kecy okolo toho sa mi tiež páčia, super.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
V prvom rade blahozelam k dokonceniu modelu, je to velmi pekny kusok a tesim sa,ako si ho vyobzeram;-)Pali,ty si riadny talent,okrem modelarciny aj skvelo malujes, takze ked tak nad tym rozmyslam,mozno by si to mohol casom sklbit a skusit navrhnut nejaky svoj model,hm?:-)
Co sa tyka sutaze,tipujem 198,2g:-)
Ps: za chybajuce dlzne a makcene sa ospravedlnujem,ani po roku si nejdem zvyknut na klavesnicu na dotykaci;-)
Co sa tyka sutaze,tipujem 198,2g:-)
Ps: za chybajuce dlzne a makcene sa ospravedlnujem,ani po roku si nejdem zvyknut na klavesnicu na dotykaci;-)
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests