
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan
Moderator: Oliver
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan
takze priebezne hodnotenie, Spider je zatial na krasnom druhom mieste a RadoWan je predposledny 

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan
Ja som dal hlas Spiderovy a tu je dovod: pokial si dufam spravne pamätam, chalani su susedia. Spider bol po cely cas popredu a tak ak Rado natrafil na problem, mohol mu Spiderov postup pomôct. Neberiem to ako vycitku, ocenujem Spiderov samostatny postup.
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan
Obidva modely sú veľmi pekne ako po vzhľadovej stránke,tak konštrukčnej.
Chlapci obaja mate zlate ruky a nebudem posudzovať jednotlivcov,keďže tieto vaše šelmy sú obdivuhodného charakteru,ako jedného,tak druhého.PROSTE 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest