TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Moderator: Oliver

User avatar
johnny7 | 42
Wykonawca
Posts: 2874
Name: Jano
Location: Prievidza

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby johnny7 » 11 Aug 2011 08:09

ze nebudu vidiet, a kam s tou hlavnou? :wink: Ale dobre vyzera, daval si aj drazkovanie dovnutra? A zvijal si to slinovou metodou? Lebo to mas take pekne zaoblene,
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 11 Aug 2011 17:05

Áno, slintačková ohýbačka :P

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 16 Aug 2011 06:56

Nejaké odliatky:


[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/4DRA3GN2ZlGCDLJtv2k2.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/4DRA3GN2ZlGCDLJtv2k2_thumb.jpg[/imgg]

User avatar
Paly | 38
Posts: 1805
Name: Paľo

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby Paly » 16 Aug 2011 10:28

juraj_ziacik wrote:Krásne ti to ide....a veruže tak, konkrétne tieto stroje boli tak nepresné že dokonca ani neboli symetrické :P , drsné po odliatkoch v zemi a ani zvary na celom stroji neboli rovnaké. Stroje boli vyrábané v bojových podmienkach neodbornými pracovníkmi a čo sa zelenej farby týka tak to je kapitola sama o sebe :haha:
Dovolím si povedať že na žiadnom inom modeli sa nedá tak experimentovať a hrať sa s verziami ako na tomto!!!!

V Stalingrade dokonca ani neboli dokončené a už vybiehali na front priamo z výroby len s debničkou granátov, ktoré vyhadzovali pracovníci ktorý ten tank vyrobili. Dokonca pri nedostatku surovín chýbalo veľa doplnkov a súčastí stroja, nielen na korbe tanku ale aj na prevodovke a motore, len aby stroj prešiel nejakú vzdialenosť a bol zanechaný v nefunkčnom stave ako zátarasa na moste trebárs alebo niekde na ulici.......
Dokonca som videl fotku T34 s tromi rôznymi pojazdovými kolesami :haha: :shocked:
..tu sa medze nekladú......

.....a nenafarbené lesknúce sa kovom boli aj krásnym terčom pre "Acht-Acht" jiiiihaaaaa :vicotry:
Live hard, ride easy.

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby iconmaster » 16 Aug 2011 11:59

Ked odliatky, nezabudni ani na zaoblene kuty :wink:

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby vasik1 » 02 Nov 2011 14:55

petopato wrote:Že mi zajtra večer končí sezóna a beriem si voľno na lepenie :vicotry:


...som veľmi zvedavý :scorn:
Dúfam, že si ešte pamätáš na to sebavedomé vyhlásenie v Nitre (asi by ho bolo dobré zverejniť). Ak si aspoň spolovice tak dobrý modelár ako neprajník, môže to byť zaujímavý duel :vicotry:

User avatar
Eduard | 31
Posts: 648
Name: Eduard
Location: Trenčín- Soblahov

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby Eduard » 02 Nov 2011 16:29

vasik1 wrote:
petopato wrote:Že mi zajtra večer končí sezóna a beriem si voľno na lepenie :vicotry:


...som veľmi zvedavý :scorn:
Dúfam, že si ešte pamätáš na to sebavedomé vyhlásenie v Nitre (asi by ho bolo dobré zverejniť). Ak si aspoň spolovice tak dobrý modelár ako neprajník, môže to byť zaujímavý duel :vicotry:

Zverejni :haha: , že by ste spravili paralelku? :P
Hotovo: Pzkpfw V Panther, Messerschmitt Bf 109 F-2

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 02 Nov 2011 19:04

Nechcel som to zverejňovať, aby som dopredu neovplyvnil rozhodcov, ale už keď to Vasik takto verejne vytiahol tak nech...povedal som niečo také, že nebudem s T34 súťažiť, kým on nedokončí Tvardyho. Aby to niekto nepochopil zle, tak som nemal na mysli to, že som presvedčený, že ma nemôže poraziť, ale to, že je pre mňa výzva zasúťažiť si s modelárom jeho formátu. Týmto by som chcel zdvorilostnú časť duelu uzavrieť a úprimne ? Nemôže ma poraziť :P

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby vasik1 » 03 Nov 2011 15:56

petopato wrote:Nemôže ma poraziť :P

Prečo by ťa nemohlo poraziť? :haha:
No daj už nejaké foto z progresu :dribble:

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby iconmaster » 03 Nov 2011 15:57

No veru nejake fotky by zisli ale nie ze prasknes foto dokonceneho tanku :)

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest