Ale dobre vyzera, daval si aj drazkovanie dovnutra? A zvijal si to slinovou metodou? Lebo to mas take pekne zaoblene, TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Moderator: Oliver
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
ze nebudu vidiet, a kam s tou hlavnou?
Ale dobre vyzera, daval si aj drazkovanie dovnutra? A zvijal si to slinovou metodou? Lebo to mas take pekne zaoblene,
Ale dobre vyzera, daval si aj drazkovanie dovnutra? A zvijal si to slinovou metodou? Lebo to mas take pekne zaoblene,Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Nejaké odliatky:
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/4DRA3GN2ZlGCDLJtv2k2.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/4DRA3GN2ZlGCDLJtv2k2_thumb.jpg[/imgg]
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/4DRA3GN2ZlGCDLJtv2k2.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/4DRA3GN2ZlGCDLJtv2k2_thumb.jpg[/imgg]
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
juraj_ziacik wrote:Krásne ti to ide....a veruže tak, konkrétne tieto stroje boli tak nepresné že dokonca ani neboli symetrické, drsné po odliatkoch v zemi a ani zvary na celom stroji neboli rovnaké. Stroje boli vyrábané v bojových podmienkach neodbornými pracovníkmi a čo sa zelenej farby týka tak to je kapitola sama o sebe
![]()
Dovolím si povedať že na žiadnom inom modeli sa nedá tak experimentovať a hrať sa s verziami ako na tomto!!!!
V Stalingrade dokonca ani neboli dokončené a už vybiehali na front priamo z výroby len s debničkou granátov, ktoré vyhadzovali pracovníci ktorý ten tank vyrobili. Dokonca pri nedostatku surovín chýbalo veľa doplnkov a súčastí stroja, nielen na korbe tanku ale aj na prevodovke a motore, len aby stroj prešiel nejakú vzdialenosť a bol zanechaný v nefunkčnom stave ako zátarasa na moste trebárs alebo niekde na ulici.......
Dokonca som videl fotku T34 s tromi rôznymi pojazdovými kolesami![]()
![]()
..tu sa medze nekladú......
.....a nenafarbené lesknúce sa kovom boli aj krásnym terčom pre "Acht-Acht" jiiiihaaaaa

Live hard, ride easy.
- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Ked odliatky, nezabudni ani na zaoblene kuty 

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
petopato wrote:Že mi zajtra večer končí sezóna a beriem si voľno na lepenie
...som veľmi zvedavý
Dúfam, že si ešte pamätáš na to sebavedomé vyhlásenie v Nitre (asi by ho bolo dobré zverejniť). Ak si aspoň spolovice tak dobrý modelár ako neprajník, môže to byť zaujímavý duel

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
vasik1 wrote:petopato wrote:Že mi zajtra večer končí sezóna a beriem si voľno na lepenie
...som veľmi zvedavý![]()
Dúfam, že si ešte pamätáš na to sebavedomé vyhlásenie v Nitre (asi by ho bolo dobré zverejniť). Ak si aspoň spolovice tak dobrý modelár ako neprajník, môže to byť zaujímavý duel
Zverejni
, že by ste spravili paralelku? 
Hotovo: Pzkpfw V Panther, Messerschmitt Bf 109 F-2
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Nechcel som to zverejňovať, aby som dopredu neovplyvnil rozhodcov, ale už keď to Vasik takto verejne vytiahol tak nech...povedal som niečo také, že nebudem s T34 súťažiť, kým on nedokončí Tvardyho. Aby to niekto nepochopil zle, tak som nemal na mysli to, že som presvedčený, že ma nemôže poraziť, ale to, že je pre mňa výzva zasúťažiť si s modelárom jeho formátu. Týmto by som chcel zdvorilostnú časť duelu uzavrieť a úprimne ? Nemôže ma poraziť 

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
petopato wrote:Nemôže ma poraziť
Prečo by ťa nemohlo poraziť?
No daj už nejaké foto z progresu

- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
No veru nejake fotky by zisli ale nie ze prasknes foto dokonceneho tanku 

Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest