Pomaly dokončujem korbu, chýbajú ešte nejaké svetlá, anténa atd. Dnes som porobil rukoväte a nahodil som poklop(uvedomujem si, že s takýmto čaptavým poklopom bude dosť ťažké pána učiteľa poraziť), zatiaľ je funkčný, ale neviem dokedy...
Je to dobre a je to rusky stroj, takze drobne nepresnosti su dovolene. Napada mi otazka, ako ochranis interier a motorovy priestor ak to budes striekat? Na prirube k vezi sa to da vymaskovat, ale pri tych mriezkach to bude tazsie..
Cez tie pozdĺžne mriežky by sa to malo nastriekať a tie 2 lamely pod zadnou štvorcovou mriežkou sú otočné a z druhej strany zelené, takže stačí otočiť a striekať... [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/hzqtm7KrKdzcig8DuqDH.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/hzqtm7KrKdzcig8DuqDH_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/sOb5kBUZ211cBIEd2zlD.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/sOb5kBUZ211cBIEd2zlD_thumb.jpg[/imgg]