TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:200

Moderator: Fito

User avatar
martanek411 | --
Posts: 195

Re: LODIČKY

Postby martanek411 » 16 Jan 2014 08:50

Díky ... :)

TIRPITZ

Pomalu pokračuji na přední nástavbě.

Image Image Image Image

User avatar
johnny7 | 42
Wykonawca
Posts: 2874
Name: Jano
Location: Prievidza

Re: LODIČKY

Postby johnny7 » 16 Jan 2014 13:35

Je to maniakalne. Tie rozsiahle palubne plochy lepis obojstrannou paskou? Ci ako?
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

User avatar
martanek411 | --
Posts: 195

Re: LODIČKY

Postby martanek411 » 16 Jan 2014 14:00

Plochy palub lepím klasicky ... jen Herkulesem na dotek.

User avatar
tomas81 | 44
Posts: 285
Name: Tomas
Location: Bytča Hrabové

Re: LODIČKY

Postby tomas81 » 16 Jan 2014 16:32

Ako to je na dotek?

User avatar
martanek411 | --
Posts: 195

Re: LODIČKY

Postby martanek411 » 16 Jan 2014 19:03

Kapky lepidla v rozestupech vedle sebe, nechat trochu zaschnout, přiložit přesně vyměřené díly a dotekem stisknout. To je taková stará metoda.

User avatar
johnny7 | 42
Wykonawca
Posts: 2874
Name: Jano
Location: Prievidza

Re: LODIČKY

Postby johnny7 » 16 Jan 2014 22:02

To znie zaujimavo a dobre. Musim priznat, ze o metode "na dotek" som este nepocul a hned pri prvej prilezitosti ju vyskusam.
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

User avatar
martanek411 | --
Posts: 195

Re: LODIČKY

Postby martanek411 » 20 Jan 2014 03:58

TIRPITZ

Pokračujeme na přední nástavbě, začíná se to více členit ... :)

Image Image Image Image

User avatar
martanek411 | --
Posts: 195

Re: LODIČKY

Postby martanek411 » 22 Jan 2014 17:11

SCHARNHORST

Dokončené tři motorové čluny doplnily sbírku ... :)

Image Image Image

User avatar
Major | 67
Veľký milovník Tatier
Posts: 1665
Name: Oto
Location: Tőketerebes
Contact:

Re: LODIČKY

Postby Major » 22 Jan 2014 21:32

Ako by ich jedna mater mala! :)

Krásne... :still dreaming:
"Komu není dáno, tomu se nedá dát." J.Werich

User avatar
killer154 | --
Posts: 145
Name: Tomáš
Location: Zlín

Re: LODIČKY

Postby killer154 » 22 Jan 2014 21:43

Normální člověk slepí čluny a je rád že aspon nějak vypadají,Marťánek se štefínem tam je ště udělají oka atd tudíž pro mě nemyslitelné,smekám

Return to “Námorná technika // Watercrafts”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests