Caute,
ehm, ako zacat... skusim Ramstein : alle warten auf das Licht .... , koniec mesiaca, cas zazat svetlo, dnes renderi ziadne
nejake zameskane fotky ramu
vnutorna konstrukcia stredoveho tramu
ram v procese kompletacie
ram skompletovany a nastreknuty stredovy tram
teraz trochu zhora pre zmenu
maly vyloznik - najprv fotka kde to je na skutocnom zeriav a potom fotka papierovej suciastky

dlzka cca 62cm
tenke tiahlo, spaja maly vyloznik s malou strojovnou

to je pohlad na vnutornu konstrukciu, ma to dlzku 1 meter, prierez cca 2x2cm
potom tu mame nieco zo spodnej casti - otoc a veza, alebo po mojom, vaza a hviezdna brana, napr nieco pre Tina
No a na zaver nejake fotky z bananovej krabice pre fajnsmekrov
a este jedna s tenkym tiahlom na pozadi a vacsim zaberom na radiator
je to poskladane nasucho a este tam kadeco pribudne, iba som si chcel spravit celkovy obraz kvoli motivacii
Ano ten radiator je ten isty ako ma vacsina vas v byte, nenasiel som lepsi porovnavaci model, invictu do vzduchu nezavesim
Chvilu mate co pozerat, ja len dufam ze stiham svoj sukromny prvy termin kedy by som chcel mat hrubu stavbu.
Preto poprosim betovaca este o nejaku trpezlivost, a pisem si kofoly kt mu dlzim.
Miro