TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Pokec
Re: Pokec
tiež sa pripájam ku gratulácii 
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: Pokec
vsetci co chceli ist zajtra 28.7. na vojnove hry do stareho tekova zostanu doma.
vojnove hry su zrusene,je vysoko pravdepodobne ze navzdy.
dovod: nejaky sorosoid udal hlavneho organizatora,vysledok udania je ze mu doliezli sudruhovia z naka,teraz ma problemy.
vojnove hry su zrusene,je vysoko pravdepodobne ze navzdy.
dovod: nejaky sorosoid udal hlavneho organizatora,vysledok udania je ze mu doliezli sudruhovia z naka,teraz ma problemy.
- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: Pokec
zeby to bolo nieco ako solenoid? solenoid dava, sorosoid udava 
Re: Pokec
Chlapi, jedna otázka.
Keď tak kukáte na fórum, čo vidíte v riadku adresy ?
máte tam HTTPS , alebo sa nájde ešte niekto, komu sa to zobrazuje postarom iba ako HTTP ?
Ak by sa našlo viac jedincov, ktorým sa to zobrazuje bez S, nemusíte písať všetci, stačí mi info od dvoch troch, ďakujem.
Vcelku dôležitá vec, google sa chystá od septembra označovať nezabezpečené weby ako "potencionálne škodlivé" , tak sme už teda na fóre zapli zabezpečenie dopredu.. (to je to písmenko S v adrese) ....
Keď tak kukáte na fórum, čo vidíte v riadku adresy ?
máte tam HTTPS , alebo sa nájde ešte niekto, komu sa to zobrazuje postarom iba ako HTTP ?
Ak by sa našlo viac jedincov, ktorým sa to zobrazuje bez S, nemusíte písať všetci, stačí mi info od dvoch troch, ďakujem.
Vcelku dôležitá vec, google sa chystá od septembra označovať nezabezpečené weby ako "potencionálne škodlivé" , tak sme už teda na fóre zapli zabezpečenie dopredu.. (to je to písmenko S v adrese) ....
Re: Pokec
ako spúšťaš fórum?
ja som to spustil zo (starej) záložky a mal som http, ale keď som niečo pozrel (refresh), tak to už je https, rovno som si uložil novú záložku a tá je už https
Firefox Quantum v 61.0.1 (64-bit)
ja som to spustil zo (starej) záložky a mal som http, ale keď som niečo pozrel (refresh), tak to už je https, rovno som si uložil novú záložku a tá je už https
Firefox Quantum v 61.0.1 (64-bit)
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
- Ing. Spendlik | 44
- Posts: 367
- Name: Tomáš
- Contact:
Re: Pokec
A nemal by toto riešiť redirect v htacces súbore?
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest