TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Moderator: Oliver

Tak ktory?

SpiDeRov
13
26%
Rado-Wanov
37
74%
 
Total votes: 50
User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby serpens » 05 Nov 2008 19:26

SpiDeR - z tych fotiek, co si tu dal na zaciatku to nevypadalo nijak zle, takze az take pobabrane to zrejme nie je. A ze nie je chut nevadi, treba ista na daku vystavu a tam to cloveka nabudi - lepit na silu nie je ono, ved to kazdy z nas dobre pozna.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 29 Jan 2009 21:34

ImageImageImageImage
ImageImage

Kabína :

ImageImageImageImage

Kroba :

ImageImageImageImage
ImageImageImage

Celok :

ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
Image

Ešte mi treba stierače, náklad a plachtu + patina korby a kabíny. Potom to dúfam bude v dioráme. Ale sám o sebe je KrAz hotový... Takže tak :beated:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
Matej | 38
Posts: 1171
Name: parkourista
Location: Mojtín, okres PU

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Matej » 29 Jan 2009 21:54

:eyes droped: parada :shocked: nemam slov..tesim na finish :vicotry:
Aktuálne: ZIL 131 AC40

Hotovo: BAT-M / A-10 Warthog

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby toudi_sk » 29 Jan 2009 22:29

kebyze ja viem takto "zmrvit" modely (este k tomu kraza), tak sa budem inac citit ako :boss:
je to velmo dobre a vitaza mozme urcit, jedine ked budu stat vedla seba :vicotry:
Last edited by toudi_sk on 30 Jan 2009 00:13, edited 1 time in total.
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
Zavislak | --
† 17.08.'12
Posts: 1584
Name: Ondrej
Location: Stará Turá, Bratislava

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Zavislak » 29 Jan 2009 22:48

no ja nie som síce odborník na bojovku, ale v každom vlákne mám dojem, že chalani vy tu fotíte skutočné véhikle... máš to super :D
...pridávam sa k tým čo len čumia :vicotry:

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby serpens » 29 Jan 2009 23:24

Mozes byt na seba hrdy :big smile:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby petopato » 29 Jan 2009 23:25

Kraz je uplne super,je to model, ktorý keď niekto dokončí, tak si ho človek musí prezerať stále dookola a nevie sa ho nabažiť, to platí sj pre tvoj...ale musím si rýpnuť: ten čierny trojuholník v oranžovom kruhu na prednom blatníku mi vyčítali odborníci na bojovku keď som ho dal na T 55 tiež v československých farbách, údajne je to polský znak... :(

User avatar
Patero | 48
Posts: 1415
Name: Jozef Kráľ
Location: Lakšárska Nová Ves

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Patero » 29 Jan 2009 23:31

super práca..... :vicotry: A ten trojuholník je pekný.... :vicotry:
[col]%|[/col]

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 29 Jan 2009 23:46

Diky chalani :big smile:
A ten trojuholník môžem kľudne urvať :haha:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
Pushkin | --
Posts: 255
Name: Jano
Location: Praha

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Pushkin » 30 Jan 2009 00:31

Máš to pekné!
Ten trojuholník tam kľudne nechaj .....je to znak civilnej ochrany .
Moja galeria
PAPIER....tak to už je aká paráda !
C8H10N4O2 - user !

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest