TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan
Moderator: Oliver
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
SpiDeR - z tych fotiek, co si tu dal na zaciatku to nevypadalo nijak zle, takze az take pobabrane to zrejme nie je. A ze nie je chut nevadi, treba ista na daku vystavu a tam to cloveka nabudi - lepit na silu nie je ono, ved to kazdy z nas dobre pozna.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
parada
nemam slov..tesim na finish 
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
kebyze ja viem takto "zmrvit" modely (este k tomu kraza), tak sa budem inac citit ako
je to velmo dobre a vitaza mozme urcit, jedine ked budu stat vedla seba
je to velmo dobre a vitaza mozme urcit, jedine ked budu stat vedla seba

Last edited by toudi_sk on 30 Jan 2009 00:13, edited 1 time in total.
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
no ja nie som síce odborník na bojovku, ale v každom vlákne mám dojem, že chalani vy tu fotíte skutočné véhikle... máš to super
...pridávam sa k tým čo len čumia
...pridávam sa k tým čo len čumia

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Mozes byt na seba hrdy 

"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Kraz je uplne super,je to model, ktorý keď niekto dokončí, tak si ho človek musí prezerať stále dookola a nevie sa ho nabažiť, to platí sj pre tvoj...ale musím si rýpnuť: ten čierny trojuholník v oranžovom kruhu na prednom blatníku mi vyčítali odborníci na bojovku keď som ho dal na T 55 tiež v československých farbách, údajne je to polský znak... 

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
super práca.....
A ten trojuholník je pekný.... 
A ten trojuholník je pekný.... 
[col]%|[/col]
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Diky chalani
A ten trojuholník môžem kľudne urvať
A ten trojuholník môžem kľudne urvať

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Máš to pekné!
Ten trojuholník tam kľudne nechaj .....je to znak civilnej ochrany .
Ten trojuholník tam kľudne nechaj .....je to znak civilnej ochrany .
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
