TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info
Forum rules
V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
- Táto sekcia slúži na komerčné ponuky predaja/kúpy modelov a modelárskeho príslušenstva, ktoré predajcovia ponúkajú v rámci výkonu podnikateľskej činnosti.
- Administrátor fóra nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a pravdivosť tu uvedených ponúk, pričom z predaja v tejto sekcii uvedeného tovaru mu neplynie žiaden zisk.
Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info
...a lepte...
Last edited by mimapnd on 19 Jun 2024 19:13, edited 89 times in total.
Re: Papierovy-Modelar.sk
Super, to som rád. Takže najbližšie predvianočné kolo? Aby som vedel kedy si dať pripomienku. 
Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Re: Papierovy-Modelar.sk
Ano ano,Super, to som rád. Takže najbližšie predvianočné kolo? Aby som vedel kedy si dať pripomienku.
vianocna skupinovka 2021 bude najblizsie.
M.
Re: Papierovy-Modelar.sk
Ok, potom objednám.
Ďakujem.
Ďakujem.
Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Re: Papierovy-Modelar.sk
Tak ešte Draccus-a a bude to dokonalé :-D Ak teda má vlastný obchod, niečo je na allegro.plJasne, pridam dalsieho vydavatelaAhoj Matúš,
pri najbližšom kole objednávky by bolo možné objednať aj článkové pásy z od Drafmodel?
Konkrétne tieto:
- https://www.drafmodel.pl/akcesoria-do-m ... 8aeND_AwO0
- https://www.drafmodel.pl/accessory-for- ... 8dF6Ku4LEY
Ďakujem..
M.
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell
Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)
Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)
Re: Papierovy-Modelar.sk
už len alegro, eshop nemá ale s nim je radosť obchodovať ,Krysztof je serióznyTak ešte Draccus-a a bude to dokonalé :-D Ak teda má vlastný obchod, niečo je na allegro.pl
Jasne, pridam dalsieho vydavatela.
M.
hotovo: Lokomotíva KÖFF II Angraf
na stole : Siemens Halske Bo WAK
na stole : Siemens Halske Bo WAK
Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)
Helou,
viaceri mi vypisujete lubostne esemesky, wassupy, messengere, ssky, tak napisem tutok, aby sa Vam nedockavcom na dusi ulavilo
Vianocna skupinovka bude, este najeky tyzden, dva vyckam a vsetky info a vydavatelstva spisem a mozete vypisovat
Tak zatial len tolko.
M.
viaceri mi vypisujete lubostne esemesky, wassupy, messengere, ssky, tak napisem tutok, aby sa Vam nedockavcom na dusi ulavilo
Vianocna skupinovka bude, este najeky tyzden, dva vyckam a vsetky info a vydavatelstva spisem a mozete vypisovat
Tak zatial len tolko.
M.
Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)
Tešíme sa. 
Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)
Ďakujeme. Každopádne. Tešíme sa

Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)
Chceš to tu premazať, alebo sa v tom vyznáš?
Enyvej, berieš aj protihodnotu? Trebars 20 littov benzínu alebo také niečo, keď tak kukám čo sa u Vás deje...
A ten Draccus bude teda?
Enyvej, berieš aj protihodnotu? Trebars 20 littov benzínu alebo také niečo, keď tak kukám čo sa u Vás deje...
A ten Draccus bude teda?
Edit: objednafka:
Draccus
Plech slzickovy
A oneee
Draccus
Plech slzickovy
A oneee
Re: Papierovy-Modelar.sk - 18.10. - VIANOCNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 BUDE :)
Helou,Chceš to tu premazať, alebo sa v tom vyznáš?
Enyvej, berieš aj protihodnotu? Trebars 20 littov benzínu alebo také niečo, keď tak kukám čo sa u Vás deje...
A ten Draccus bude teda?
netreba precistit, vyznam sa zatial.
S benzinom je to uz lepsie, ale ja sa len smejem, lebo sa vozim na bicykli vsade. Ale bol to brutus ten prvy tyzden, zapchy boli sialene.
Draccus - chystam sa mu napisat, co a ako.
Zatim cus
M.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest