TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info
Forum rules
V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
- Táto sekcia slúži na komerčné ponuky predaja/kúpy modelov a modelárskeho príslušenstva, ktoré predajcovia ponúkajú v rámci výkonu podnikateľskej činnosti.
- Administrátor fóra nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a pravdivosť tu uvedených ponúk, pričom z predaja v tejto sekcii uvedeného tovaru mu neplynie žiaden zisk.
Re: Papierovy-Modelar.sk - Dôležité info
...a lepte...
Last edited by mimapnd on 19 Jun 2024 19:13, edited 89 times in total.
Re: Papierovy-Modelar.sk - ZIMNA SKUPINOVKA DEC/JAN2021 - ODOSLANE 99% - 30.12.2021
MENŠIA REKAPITULÁCIA malej skupinovky DEC/JAN2021:
zišlo sa Vás 30 pacientov... nejaké číselká:
Pacient 27 - 48 produktov, kusov 59 ks. Bol to boj ale dal som to.
Pacient 28 - 33 produktov, spolu 34 ks.
Pacient 30 - 26 produktov, spolu 29 ks.
A ešte tu bol Pacient 29 - 19 produktov násobil a dal to na 34ks.
Vydavatelia: 11... dal som to v kusoch, pretože niektoré produkty/modely sa opakovali a to sa mi už nechcelo s tým až tak hrať...
Orlik - 119ks
GPM - 48ks
Answer - 48ks
Draf Model - 28ks
Seahorse - 23ks
Bumaznoje - 22ks
Modelik - 18ks
Plastikard - 11ks
Draccus - 6ks
Shipyard - 3ks
Neptunia - 1ks
Tak už sa len dočkať Draccus a môžem to na kompletku uzatvoriť.
Zatiaľ sa majte a lepte. Máte toho dosť. Toho Wildcata by som chcel vidieť, alebo tú Pragu od Answer, alebo... no, idem slintať niekde do rohu
Čus M.
zišlo sa Vás 30 pacientov... nejaké číselká:
Pacient 27 - 48 produktov, kusov 59 ks. Bol to boj ale dal som to.
Pacient 28 - 33 produktov, spolu 34 ks.
Pacient 30 - 26 produktov, spolu 29 ks.
A ešte tu bol Pacient 29 - 19 produktov násobil a dal to na 34ks.
Vydavatelia: 11... dal som to v kusoch, pretože niektoré produkty/modely sa opakovali a to sa mi už nechcelo s tým až tak hrať...
Orlik - 119ks
GPM - 48ks
Answer - 48ks
Draf Model - 28ks
Seahorse - 23ks
Bumaznoje - 22ks
Modelik - 18ks
Plastikard - 11ks
Draccus - 6ks
Shipyard - 3ks
Neptunia - 1ks
Tak už sa len dočkať Draccus a môžem to na kompletku uzatvoriť.
Zatiaľ sa majte a lepte. Máte toho dosť. Toho Wildcata by som chcel vidieť, alebo tú Pragu od Answer, alebo... no, idem slintať niekde do rohu
Čus M.
Re: Papierovy-Modelar.sk
wau
slušná kôpka... to dalo fakt prácu s tým pobojovať.
Klobúkom dolu! Super prácu robíš pre nás modelárov so svojou polovičkou
Klobúkom dolu! Super prácu robíš pre nás modelárov so svojou polovičkou
Papierový člen plastikového klubu
Re: Papierovy-Modelar.sk
pffffff. Tak to teda nemám Traktúrku. Z niektorých vydavateľstviev som musel objednať aj do eshopu inak by mi to neposlali, takže váha by bola e!e nedobrá. Ale najťažšia objednávka, čo som posielal mala viac ako 5kg.Hm...
Jedno číslo ti chýba.
?? kg
Ale takto z poštových info, GPM bolo 8,3kg, Modelik 6,9kg.
Cus
M.
- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: Papierovy-Modelar.sk
Kks, to si niekomu posielal 5 kg modelov?
Archívy praskajú vo švíkoch.
Ale čo, máme tu vysokú infláciu, tak treba investovať do cenných papierov
Ale čo, máme tu vysokú infláciu, tak treba investovať do cenných papierov
Re: Papierovy-Modelar.sk
Asi tak.Kks, to si niekomu posielal 5 kg modelov?Archívy praskajú vo švíkoch.
Ale čo, máme tu vysokú infláciu, tak treba investovať do cenných papierov
- developer10 | 41
- Posts: 1429
- Name: Peter
- Location: Spišská Nová Ves
- Contact:
Re: Papierovy-Modelar.sk
Ičo keď si to tak vezmeš tak v dnešnej dobe nemáš problém tých 5kg dosiahnuť, posledne som bral 3modely z GPMka (hej hej, nestihol Som uzávierku tejto hromadky…) a len Stražak má s lasermi vyše pol kila v 2D… Už tie šmikajdy nie sú také malé dvojstrany ako časákový formát no…
Matúš všetka česť!
Trimce še!
Matúš všetka česť!
Trimce še!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku
Re: Papierovy-Modelar.sk
No, ja som narážal na časy, keď modely dovážal Fito.
Vtedy sme tipovali, koľko bude celá objednávka vážiť.
Víťaz tuším občas aj vyhral pár listov papiera...
Proste, staré dobré časy.

Vtedy sme tipovali, koľko bude celá objednávka vážiť.
Víťaz tuším občas aj vyhral pár listov papiera...
Proste, staré dobré časy.
Re: Papierovy-Modelar.sk
Siastok priatelia. Aj ja sa pripojím k dakovaniu.Matúš odviedol kus práce. Keď som čítal rekapituláciu tak tie čísla sú ohromné. Len moja zásielka 5 modelov mala 2.5 kg. Som rád za Matúša a jeho vôľu sa s tým sa zapodievať. Takže ešte raz dakovala 
hotovo: Lokomotíva KÖFF II Angraf
na stole : Siemens Halske Bo WAK
na stole : Siemens Halske Bo WAK
- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: Papierovy-Modelar.sk
To je pravda. Veď už niektoré veľké lokomotívy od Poliakov, čo boli tlačené na A3 a hrúbkou zošita boli už možno aj 1,5 cm, vážili celkom dosť.Ičo keď si to tak vezmeš tak v dnešnej dobe nemáš problém tých 5kg dosiahnuť, posledne som bral 3modely z GPMka (hej hej, nestihol Som uzávierku tejto hromadky…) a len Stražak má s lasermi vyše pol kila v 2D… Už tie šmikajdy nie sú také malé dvojstrany ako časákový formát no…
Ale nič to nemení na tom, že rastúcou váhou modelu rastie aj potrebný čas na zlepenie. Možno by bola zaujímavá štatistika, že kto koľko kg vystrihovačiek vie spracovať (t.j. zlepiť) za rok
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest