TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Čo ma teší...

User avatar
group b | --
2K+
Posts: 2078
Name: Tomáš

Re: Čo ma teší...

Postby group b » 24 Dec 2015 17:31

Právě jsem po 5 letech dokončil katedrálu a tím splnil novoroční předsevzetí. Ještě nejsem takovej lempl.
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: Čo ma teší...

Postby terenkoza » 30 Dec 2015 10:56

halo :victory:

jano spravil s ivanom (metalsoftom) rozhovor :big smile: je tam aj videjko :victory:

http://www.eastmodels.sk/clanky/122/roz ... -gump.html
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: Čo ma teší...

Postby terenkoza » 05 Jan 2016 20:19

T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: Čo ma teší...

Postby terenkoza » 25 Jan 2016 17:22

T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

User avatar
Sumec | 33
Posts: 850
Name: Adam
Location: Trenčín

Re: Čo ma teší...

Postby Sumec » 26 Jan 2016 00:13

Teší ma že po 13 hodinovom čakaní na výsledky z poslednej skúšky, si môžem odľahnúť s tým že skúšky mám za sebou a teraz šup lepiť kým mám voľno :haha:
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby serpens » 26 Jan 2016 01:10

Gratulujem. V stredu je stretko, mozes to prist zapit :)
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
Marmat | 38
Posts: 874
Name: Martin
Location: Stará Bystrica

Re: Čo ma teší...

Postby Marmat » 26 Jan 2016 10:58

Gratulujem aj ja.
A ak to není tajomstvom, prezraď čo študuješ.

User avatar
Sumec | 33
Posts: 850
Name: Adam
Location: Trenčín

Re: Čo ma teší...

Postby Sumec » 26 Jan 2016 11:36

Nemá to byť prečo tajomstvom :big smile: Pozemné staviteľstvo a tu v Žiline je to dokonca 4 ročný bakalár :bad smile:
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: Čo ma teší...

Postby terenkoza » 26 Jan 2016 11:55

halo :victory:

nic si z toho nerob, niektori studovali bakalara aj sest rokov :wink:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: Čo ma teší...

Postby serpens » 26 Jan 2016 15:02

Myslim, ze tuna chodil aj bracho. Viem si predstavit... Jeho Diplomovka 7 cm na vysku/...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Return to “Rest room // Rest Room”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest